Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 89 %   hodnoceno 6x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Hospoda Pod Borovou

Hodnocení restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Jídlo vynikající, velmi příjemné prostředí :)
Celkově   
personál 5
prostředí 3
jídlo 5
Doporučuji pro kuřáky, protože se skutečně jedná o kuřáckou restauraci. Jídlo bylo výborné, obsluha příjemná. Vnitřní prostory jsou pěkné zařízené. Krytá terasa se nabízí k příjemnému posezení venku na vzduchu. Bývalý kuřák.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
Pěkná, moderní a útulná restaurace s velice sympatickou a milou obsluhou. Při naší návštěvě byla ve vedlejším salónku svatební hostina, ale i přes to jsme jídlo dostali velice rychle a bylo výborné- steak z kotlety s grilovanou zeleninou (která byla opravdu grilovaná) byl krásně šťavnatý a perfektně dochucený. Vrabec se zelím a knedlíkem byl také velice dobře připravený a moc chutný. Za nás rozhodně doporučujeme.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Skvělá gastronomie, příjemná obsluha, pěkné prostředí, jednoznačně doporučuji!
Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 4
Restauraci jsem navštívil poprvé a byl jsem velmi mile překvapen.Velmi hezké prostředí, příjemný personál, který elegantně vyŕešil nesrovnalost v objednávce.jìdlo velmi chutné a lrásně naservírované Všem doporučuji. VG
Celkově  
personál 4
prostředí 5
jídlo 4
Příjemná restaurace se stylově čistým interiérem. Jídlo bylo opět velmi chutné, dobré chuťovky, výborná svíčková i domácí pečený čaj. Jen mě dnes zklamaly po okrajích okoralé knedlíky, pravděpodobně způsobené ohříváním v mikrovlnce. Doporučuji návštěvu spojit s výstupem na Lysou horu;-).

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO