Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 83 %   hodnoceno 14x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Hospoda Pivní salon

Hodnocení restaurace

Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 3
Dobrý den, podnik o Vaši rezervaci nevěděl a neměl pro nás zarezervovaný stůl. Posadil nás alespoň na barovky k baru...
Celkově  
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 2
pivní salon je OK, ale nechápu, že v případě rezervace pře RESTU, kdy mi byla rezervace potvrzena, jsem při příchodu byl překvapen, že nesedíme u stolu, ale pouze někde v koutku na barových židlích a personál mi sdělí, že to je prý dohodnuté a nevadí mi to. Jakým právem za mě někdo asi z RESTU mluví a domlouvá mi místa o která nestojím!!! Opravdu si nedokážu užít večer s přáteli, kdy se chci pobavit, když bych měl sedět vedle sebe v řadě. Takže jsme se sbalili a šli jinam. RESTU palec dolů, pivní salon OK.
Celkově  
personál 5
prostředí 3
jídlo 5
Obsluha příjemná a stylově oblečená, výběr piv bohatý. Osobně doporučuji pivo Polička. Porcelánov é podtácky a dřevěné nápojé lístky jsou zajímavostí tohoto zařízení.
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 3
pivní salon je OK, nabízí různé druhy piv, prostředí je příjemné, obsluha milá, jen výběr jídel není moc pestrý, ale je to přeci pivní salon, takže hermelín, utopenec a jiné pochutiny by měli pivařům stačit :-)
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 3
Celkově  
personál 5
prostředí 5
jídlo 2
Byli jsme velmi prijeme prekvapeni prostredim, to nas velmi oslovilo. K jidlu jsou standardni pochutny k pivu jako utopenec, hermelin atd. Piv k vyberu a ochutnani vazne spousta, tocenych by mohlo byt vic z malych pivovaru.
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
V Pivním salonu se nám líbilo. Obsluha byla příjemná a nakládaný hermelín výborný. Na výběr je zde hodně druhů piva, což se asi podle názvu dá očekávat a nekouří se zde, což je pozitivní. :)
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 3
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
prostředí na dobré úrovni, toalety čisté, pivo kvalitní, trochu mě chybí větší výběr nějakých i studených jídel, bo při delším pobytu a ochutnávání piveček dost vyhládne :-) co mě ale zarazilo, při placení jsme nedostali žádný lístek, a při prosbě o něj nám bylo sděleno, že nemaj v pokladně papír, což trochu pokazilo dojem. Jinak ale vše OK.
  • Stránka:
  • 1
  • 2

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO