Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 83 %   hodnoceno 12x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Hospoda Pivní salon

Pivní salon je stylový podnik, situovaný do dob, kdy se Hradec Králové pyšnil titulem Salon republiky. Na rozdíl od počátku minulého století se zde již nekouří – můžete si tak vychutnat své pivo v příjemném klima, stejně tak, jako sem můžete zavítat na odpolední kávu či obchodní schůzku. Pivní salon se nachází v samém srdci města – na historickém Velkém náměstí. Výhled z prosklených výloh tak dotváří příjemnou historickou atmosféru podniku.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 2
pivní salon je OK, ale nechápu, že v případě rezervace pře RESTU, kdy mi byla rezervace potvrzena, jsem při příchodu byl překvapen, že nesedíme u stolu, ale pouze někde v koutku na barových židlích a personál mi sdělí, že to je prý dohodnuté a nevadí mi to. Jakým právem za mě někdo asi z RESTU mluví a domlouvá mi místa o která nestojím!!! Opravdu si nedokážu užít večer s přáteli, kdy se chci pobavit, když bych měl sedět vedle sebe v řadě. Takže jsme se sbalili a šli jinam. RESTU palec dolů, pivní salon OK.
Celkově  
personál 5
prostředí 3
jídlo 5
Obsluha příjemná a stylově oblečená, výběr piv bohatý. Osobně doporučuji pivo Polička. Porcelánov é podtácky a dřevěné nápojé lístky jsou zajímavostí tohoto zařízení.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO