Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Hospoda Na Louži

Hodnocení restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Vynikajici obsluha vynikajici jidlo. Doporucuji jatra.na rostu. Vynikajici.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Při svém pobytu v Krumlově jsme navštívili mnoho restaurací, hospod, ale "Hospoda Na louži" byla ze všech nejlepší. Jídlo česká klasika. Kaplická cmunda, uzená kýta s bramborovým knedlíkem = neskutečné "žrádlo". Sice došlo knedlo, vepřo, zelí, ale to vůbec nevadilo. Cenová úrověň na Krumlov dobrá. Vše doporučujeme určitě navštívit.
Celkově  
personál 4
prostředí 3
jídlo 4
Česká restaurace v centru Českého Krumlova. Obsluha byla velmi příjemná a usměvavá. Jídlo nám bylo doneseno velmi rychle! Trošku návrat do 90.let, smažený sýr a obloha z nakládané zeleniny. Neurazí, nenadchne.
Celkově  
personál 4
prostředí 3
jídlo 4
Typical Czech pub in the heart of Cesky Krumlov, perfect for a quick lunch or dinner. Pretty cheap prices, good beer! The schnitzel was very good, and also the fried cheese.

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO