Nastavení cookies

Cookies jsou malé textové soubory, které jsou při vaší návštěvě webových stránek Restu těmito stránkami anebo stránkami našich partnerů zasílány a ukládány do vašeho prohlížeče.

Zavřít

Dne 18. prosince byla vládou České republiky přijata krizová opatření, která, mimo jiné, zakazují přítomnost veřejnosti v provozovnách stravovacích služeb. Nařízení platí do odvolání a v tomto období nebude možné prostřednictvím portálu Restu vytvářet rezervace. Děkujeme za pochopení.

3 fotky
Na mapě

Informace Hospoda Kyčerka

Jedinečně stylová hospoda Kyčerka dopřává svým návštěvníkům jedinečný gurmánský zážitek z poctivé domácí valašské kuchyně. V nádherném interiéru zbrusu nové hospody se podávají tradiční krajové speciality, které jsou servírovány přímo z pece nebo udírny.

Zobrazit více

Nejnovější hodnocení

Celkové:
 • Jídlo:
  1
 • Personál:
  3
 • Prostředí:
  5

Po 10 minutách sezení žádná obsluha, ( jasně moc lidí, ale taky k tomu manažer měl nasadit více lidí a nenechat provoz na třech číšnicích) už jsme měli tendenci odejít, ale nakonec jsem jim dál ještě 5 minut (myšlenka: ten kopec vyjít od centra, zvítězil) konečně jsme se dočkali obsluhy, říkám si, tak to čekání na jídlo bude stát za to, ale přátelé, opak pravdou, grilované kuře, coleslaw, ciabatta za 155,- , poslední dvě přílohy supr, na tom přece nejde nic pokazit, ale to kuře vidělo o grilu jen z vyprávění, a u kosti nedopečené, celkově neslané nemastné bez chuti. Takže coleslaw, ciabatta za 155,- to se vyplatí :-) kuře zůstalo na talíři, možná pejskům bude chutnat. Shrnutí: kdejaký bufet umí lépe připravit pečené, chcete-li grilované kuře. Upřimně, nejhorší jídlo, co kdy jsem dostal na talíři v restauraci. A taky je to moje první recenze na jídlo, a to díky vám :-( Radek Juříček Nový Jičín

Uživatel Restu
Nedoporučuje restauraci
Byla recenze užitečná?
Ano
(0)
Celkové:
 • Jídlo:
  5
 • Personál:
  5
 • Prostředí:
  5

Ivo Novotny
Doporučuje restauraci
Celkové:
 • Jídlo:
  5
 • Personál:
  5
 • Prostředí:
  5

Ověřená hodnocení jsou hodnocení, která byla vytvořena na základě reálné návštěvy podniku. Celkové hodnocení je vypočítáváno pouze na základě ověřených hodnocení.

Ověřené

Velmi krásné prostředí v podhůří hor, pěkná stylová restaurace v horách, velmi příjemné prostředí a ochotná obsluha. Návštěva řvoucích dětí nebyla příjemná, ale jídlo bylo dobré

janmanas
Doporučuje restauraci
Byla recenze užitečná?
Ano
(0)

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Tento formulář je chráněn pomocí reCAPTCHA a jeho odesláním souhlasíte se smluvními podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů společnosti Google.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Otevírací doba

Nyní otevřeno