Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 83 %   hodnoceno 10x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Hospoda Domov

Tato restaurace má kapacitu 80 míst a je plně klimatizovaná. Možnost rezervace salonku pro 30 osob. Zahradní zastřešená terasa s venkovním grilem. Příprava specialit české kuchyně, včetně pokrmů upravených před Vašimi zraky v krbovém grilu a nabídka čerstvých ryb z kádě. Živá hudba hraje k poslechu 2x týdně - pá, so. Bezbariérové toalety. Dětský koutek pro děti. Možnost vstupu s pejsky a komplexní gastronomické služby a catering i mimo prostory restaurace.

Recenze restaurace

Celkově   
personál 2
prostředí 5
jídlo 3
Celkově  
personál 4
prostředí 5
jídlo 3
Naše první návštěva. Prostředí nádherné, super atmosféra. Obsluha: 2 ze 3 OK, jeden číšník měl asi nějaký horší den. Kyselo v chlebu výborné, kuřecí prso na ohni bohužel sušší, králičí stehno moc dobré, chlupaté knedlíky však bez chuti. Celkově jídlo moc dobré, jen neodpovídající příliš vysoké ceně.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO