Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 81 %   hodnoceno 7x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Hospoda & bar Guesto

Hospoda & bar Guesto nabízí jak mezinárodní kuchyni či vegetariánské speciality, tak tradiční českou kuchyni. K dispozici je WiFi připojení. 

Recenze restaurace

Celkově  
personál 5
prostředí 3
jídlo 3
Guesto je pěkná restaurace s příjemným personálem. Boxy jsou pohodlné a lze zde strávit příjemný čas s přáteli. Pivo vynikající, jídlo na úrovni. Jedinou výtkou by bylo nedostatečné rozdělení kuřácké a nekuřácké části.
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Jídlo bylo vynikající,vínko taky skvělé, obsluha moc příjemná a prostřední také pěkné.Uvítali bychom tam například dětský koutek,máme malou holčičku a bohužel tam s ní nemůžeme zajít,protože by si neměla kde hrát.Určitě přístě zase přijdeme a dobře se zase najíme.Byli jsme opravdu spokojeni s personálem.Fialovi
Celkově   
personál 5
prostředí 3
jídlo 3
Spíše vhodné chápat jako bar než restauraci. Prostředí je příjemné pro partu přátel na posezení u pivka, určitě ne na romantickou večeři. Obsluha rychlá a velmi příjemná. Jídlo jsme neměli.
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO