Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Horkých pivní sanatorium

Provoz restaurace o kapacitě 60 osob s nabídkou teplých jídel české kuchyně. K dispozici salónek o dvaceti místech, letní zahrádka, nekuřácká část i parkoviště. Možnost pořádání oslav, svateb, narozenin a podobně. Restaurace je laděna do stylu Bohumila Hrabala.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 5
prostředí 3
jídlo 4
U tohoto podniku už zaujme samotný název. Pivo mají opravdu velmi dobré, kvalitně ošetřené. Nakládaný hermelín nám také moc chutnal. Větší část hospody je bohužel kuřácká, ale vzadu mají malý nekuřácký salónek, který jsme měli ve dvou pro sebe :-) Nejsilnějším článkem podniku je určitě obsluha, která se nám celou dobu věnovala, i když jsme seděli odstrčení. Byla milá a pozorná, to oceňuju.
Celkově
personál 5
prostředí 3
jídlo 5
Podnik, který svým prostředím působí, jako obyčejná hospoda, nicméně ve všech ostatních ohledech je opak pravdou - jídlo a pivo je zde vynikající a za skvělé ceny a vše je dokreslováno naprosto famózním přístupem obsluhy. Opravdu velmi milý, ochotný a vstřícný personál dělá z toho podniku místo, kam se určitě rád vrátím.
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
Tuto hospůdku jsme navštívili v domnění, že se najíme, bohužel připravují jídla jen do 20 hodin a tak jsme si dali pouze plzeňské pivo, bylo dobré. Pokrmy tedy hodnotit nemůžeme.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO