Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Restaurace Hořické trubičky STRIX

Společnost STRIX Hořice s.r.o. zahájila výrobu hořických trubiček v roce 2002, kdy došlo k transformaci firmy Luděk Dlouhý – STRIX, která působila na trhu od roku 1992. V nových výrobních podmínkách postupně navyšovala výrobní kapacitu a rozšiřovala výrobní sortiment dle poptávky odběratelů. V roce 2009 došlo k další investici do skladových i výrobních prostor areálu společnosti a dnes disponuje kvalitním zázemím realizovaným dle přísných norem potravinářské výroby. V neposlední řadě byla v roce 2010 otevřena nová firemní prodejna přímo v areálu společnosti, která nabízí celý sortiment našich produktů, ale i vyhlášenou točenou zmrzlinu, další cukrovinky místních výrobců, teplé i studené nápoje s posezením. Najdete nás dle GPS: Loc 50° 22´3.967” N, 15°38´52.151”E na východním okraji Hořic na hranici ulic Erbenova a Riegrova pod známým vrchem Gothardem. Výrobní sortiment čítá několik druhů plněných hořických trubiček včetně polomáčených, plněných s náhradním sladidlem, sypané hořické trubičky a trubičky vlastních značek ROLDA a STRIX. V této provozovně prodáváme hořické trubičky v různých příchutích včetně dia. Nabídka cukrovinek, točené zmrzliny, teplých a studených nápojů.

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO