Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 79 %    hodnoceno 113x 100 0
+ 10
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Café Bar Hoppallaaa

Přehled hodnocení
79% celkově
83% personál
78% prostředí
75% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 31x
4 49x
3 16x
2 4x
1 2x

Hodnocení restaurace

Celkově   
personál 3
prostředí 4
jídlo 3
Jídlo bylo dobré, ale asi jsme měli smůlu a na světlé točené pivo, jsme si museli počkat 2 a půl hodiny, než ho dovezli. Jinak prostředí je zde příjemné a útulné.
Celkově  
personál 5
prostředí 3
jídlo 3
Příjemná utulna hodpudka se slušným výběrem piv. Vaří se zde i po 10 hodině . Příjemná usmevava obsluha. Burgery řekněme druhé kategorie, ale odpovídající ceně, která je na poměry této lokality velmi příznivá.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Cafe bar Hoppallaaa nabízí příjemné prostředí, milý personál a hlavně skvělou kávu s dezerty. Káva vypadala skvěle a chutnala ještě lépe. Určitě znovu zavítám s přáteli a moc rád.
Celkově   
personál 3
prostředí 4
jídlo 4
Podnik jsem navštívil již poněkolikáté, při poslední návštěvě mě však zamrzel jeden nešvar – ceny na lístku před vchodem neodpovídaly cenám na menu předloženém obsluhou. Samozřejmě venku byly nižší, např. desítku inzerovali za rovných třicet, stála ovšem o dvě koruny víc. Naopak pochvalu si zaslouží jinak průměrná česká kuchyně za výborné brynzové pirohy. Ceny nejsou úplně lidové, ale na to, že se pivnice nachází kousek od Lazarské a Václaváku, se snesou. Prostředí je útulné, jen když je plno, člověk se musí občas prodírat mezi lidmi na toaletu. Potěšila dlouhá otvírací doba.
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Celkově   
personál 4
prostředí 2
jídlo 4
V restauraci vyborne vari. Jidlo a piti bylo super. Na skodu bylo, ze jsme dorazili pozde vecer a pulku listku uz nemeli. Dále mi vadili, ze restaurace nema zadnou nekurackou cast. Nezva bylo akvarium :-)
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Příjemné posezení s možností zakouřit si u popíjení vínka. Výběr vína byl možný ze dvou lahví :-). Spíše domácká atmosféra, samoobsluha :-). Ale nám to nevadilo, prožily jsme příjemný večer.
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 3
Když jsme do tohoto podniku dorazili, byl téměř prázdný, o hodinku později se slušně zaplnil. Překvapil mě nezvykle velký výběr čajů - černý, zázvorový, ovocný, zelený (Teekanee - Zen Chai) a ještě snad jeden, co si nevybavím. Obsluha byla velmi ochotná, chviličku jsme si museli počkat, než nám donese objednávku, ale bylo to kvůli šlehačce do alžírské kávy. Jako velké plus beru to, že nepoužívají tu ve spreji, ale šlehají si ji sami ze smetany těsně než než servírují dotyčný objednaný nápoj. Lahvové limonády servírují dvěma způsoby - láhev+brčko nebo láhev+sklenička(+brčko). Mají větší výběr piva. Mám dojem, že 4 značky. Od jedné z nich vedou krom světlého, nefiltrované a tmavé. Popelníky jsou na vyžádání u obsluhy, která je pravidelně mění. Hosta si všímají, rozhodně člověk nedopadne jak "u Suchánků". Jídlo posoudit nemohu, To jsme si neobjednávali. Ceny jsou na Prahu a obzvlášť centrum příjemně nízké. Mohu jen doporučit na kus řeči u kávy.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 4

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO