Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 80 %   hodnoceno 111x 100 0
+ 20
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Café Bar Hoppallaaa

Bar s příjemným prostředím se nachází v centru Prahy. Nabízí kávu, alkoholické a nealkoholické nápoje. Bar je vhodný k pořádání vernisáží.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Cafe bar Hoppallaaa nabízí příjemné prostředí, milý personál a hlavně skvělou kávu s dezerty. Káva vypadala skvěle a chutnala ještě lépe. Určitě znovu zavítám s přáteli a moc rád.
Celkově   
personál 3
prostředí 4
jídlo 4
Podnik jsem navštívil již poněkolikáté, při poslední návštěvě mě však zamrzel jeden nešvar – ceny na lístku před vchodem neodpovídaly cenám na menu předloženém obsluhou. Samozřejmě venku byly nižší, např. desítku inzerovali za rovných třicet, stála ovšem o dvě koruny víc. Naopak pochvalu si zaslouží jinak průměrná česká kuchyně za výborné brynzové pirohy. Ceny nejsou úplně lidové, ale na to, že se pivnice nachází kousek od Lazarské a Václaváku, se snesou. Prostředí je útulné, jen když je plno, člověk se musí občas prodírat mezi lidmi na toaletu. Potěšila dlouhá otvírací doba.
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO