Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 89 %   hodnoceno 24x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Home Kitchen Anděl

Hodnocení restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Skvělá restauce v klidném zákoutí přímo v centru. Na snídaně naprosto ideální. Obědy jsou také super, ale nevyhovuje mi absence jídelního lístku. Nicméně je jídlo vždy výborné.
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Příjemná malá restaurace, sezonní nabídka jídel, příjemné je, že mají vystaveno reálné jídlo, takže se člověk může rozhodnout na základě reálu. V poměru cena/výkon je jedna z těch dražších.
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
Bistro Home Kitchen na pražském Smíchově je součástí obchodního multiplexu Anděl´s City, a přestože se v okolních obchodech nabízí spousta luxusu, drahého a značkového zboží, v Home Kitchen je to především o neformálnosti a přirozenosti. Tomu je podřízen celý koncept podniku, od interiérového designu, přes fungování obsluhy až k samotnému jídelnímu lístku. Apropo jídelní lístek… on vlastně v tištěné podobě vůbec neexistuje. Jednotlivá jídla jsou představována naživo a naostro formou ukázkových porcí. Výjimku tvoří jen snídaňové menu. Je to zajímavé, a tak trochu mi to připomíná éru závodních jídelen. Koneckonců retro tu má i jiné připomínky: v knihovničce tu mají takové klasiky jako sešity kresleného Čtyřlístku, Štorchovu Osadu havranů, Feuchtwangerovu Bláznovu moudrost nebo Dumasova Králova klenotníka. Obsluha je milá a usměvavá. Opravdu málokde člověk zažije tak bezprostřední atmosféru, při níž se skoro až stírá rozdíl mezi personálem a hostem, jako právě tady v Home Kitchen. Pro svůj lehký oběd si vybírám Krkonošské kyselo, rizoto s pancettou, červeným vínem a čekankou, k pití pak domácí zázvorovou limonádu. K polévce dostávám automaticky i čerstvě pečený domácí chléb a musím říct, že jak on tak polévka jsou skvostné. S rizotem je to už o poznání horší, neboť lehce nakyslý tón mi vůbec nesedí a jídlem se probíjím s mírným sebezapřením. Limonáda je trochu sladší, ale jinak dobrá. Závěrečné espresso lungo má jeden zásadní nedostatek, a tím je teplota. Je totiž jen vlažné a po přidání smetany se to samozřejmě ještě zhorší. Jak tedy s hodnocením smíchovského Home Kitchen. Koncept se mi líbí, obsluha je někde na polovině a jídlo je jako horská dráha, jednou nahoře, jednou dole.
Celkově
personál 4
prostředí 5
jídlo 4
Home Kitchen Anděl mne překvapila užasně řešeným interiérem. Asi jsem zatím neviděla podobně řešenou restauraci v Praze. Otevřená kuchyně není taková rarita, ale každý stůl s jinak řešeným sezením a s dostupnou velikánskou knihovnou už ano. A abych nezapomněla-jídlo skvělé!
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Restaurace Home Kitchen Anděl
Celkově  
personál 3
prostředí 3
jídlo 4
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Vynikajici kava, vynikajici jidlo a velmi krasne prostredi. Opravdu mily personal . Na rusnem miste, ale pritom je tam vzdycky klid a pohoda. V lete maj prima predzahradku, a libi se mi moznost prohlednout si jidlo jiz udelane.

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO