Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 87 %   hodnoceno 22x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Home Kitchen Anděl

Místo, kde se budete cítit jako doma

Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Příjemná malá restaurace, sezonní nabídka jídel, příjemné je, že mají vystaveno reálné jídlo, takže se člověk může rozhodnout na základě reálu. V poměru cena/výkon je jedna z těch dražších.
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
Bistro Home Kitchen na pražském Smíchově je součástí obchodního multiplexu Anděl´s City, a přestože se v okolních obchodech nabízí spousta luxusu, drahého a značkového zboží, v Home Kitchen je to především o neformálnosti a přirozenosti. Tomu je podřízen celý koncept podniku, od interiérového designu, přes fungování obsluhy až k samotnému jídelnímu lístku. Apropo jídelní lístek… on vlastně v tištěné podobě vůbec neexistuje. Jednotlivá jídla jsou představována naživo a naostro formou ukázkových porcí. Výjimku tvoří jen snídaňové menu. Je to zajímavé, a tak trochu mi to připomíná éru závodních jídelen. Koneckonců retro tu má i jiné připomínky: v knihovničce tu mají takové klasiky jako sešity kresleného Čtyřlístku, Štorchovu Osadu havranů, Feuchtwangerovu Bláznovu moudrost nebo Dumasova Králova klenotníka. Obsluha je milá a usměvavá. Opravdu málokde člověk zažije tak bezprostřední atmosféru, při níž se skoro až stírá rozdíl mezi personálem a hostem, jako právě tady v Home Kitchen. Pro svůj lehký oběd si vybírám Krkonošské kyselo, rizoto s pancettou, červeným vínem a čekankou, k pití pak domácí zázvorovou limonádu. K polévce dostávám automaticky i čerstvě pečený domácí chléb a musím říct, že jak on tak polévka jsou skvostné. S rizotem je to už o poznání horší, neboť lehce nakyslý tón mi vůbec nesedí a jídlem se probíjím s mírným sebezapřením. Limonáda je trochu sladší, ale jinak dobrá. Závěrečné espresso lungo má jeden zásadní nedostatek, a tím je teplota. Je totiž jen vlažné a po přidání smetany se to samozřejmě ještě zhorší. Jak tedy s hodnocením smíchovského Home Kitchen. Koncept se mi líbí, obsluha je někde na polovině a jídlo je jako horská dráha, jednou nahoře, jednou dole.
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO