Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 87 %   hodnoceno 305x 100 0
+ 10
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Hombre del Mundo

Přehled hodnocení
87% celkově
88% personál
83% prostředí
85% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 122x
4 132x
3 31x
2 2x
1 0x

Hodnocení restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Jídlo, servis a prostředí je prostě skvělé! Doporučuji!
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Tuto restauraci určitě doporučuji. Jídlo včetně dezertu bylo vynikající. Obsluha byla také příjemná a milá. Rozhodně tuto restauraci ráda opět navštívím.
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Trochu nás rozházely šlupky od burských oříšků rozházené po zemi. Nemyslím si, že by to nějak zvýšilo lukrativitu podniku. U mne naopak - ale to je věc názoru a docela mi to přijde i nevkusné. Což takhle špíše pověsit na zdi například sombréra, zpestřit barvami interiér a trochu víc osvětlit místnost, prostě víc zviditelnit mexický způsob života. Také není dobře vidět jak na jídlo tak i do jídelního lístku. Jídlo Chili Con Carne nic moc (neochucené), ale hovězí fajitas, marinovaná vepřová žebra v pikantní BBQ marinádě a Burritos vegetariano dle mých přátel byl dobrý výběr. Personál byl vstřícný a usměvavý. Mysím, že na posezení s přáteli je to dobré místo.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Hombre del Mundo je jedna z našich oblíbených mexických restaurací v Praze. Jídlo je zde moc dobré. Tu pravou mexickou atmosféru umocňuje prostředí restaurace. Obsluha je příjemná a moc ochotná. Ráda poradí, když máte dilema, jestli si dát tacos nebo enchilladas. ;)
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
V této mexické restauraci už jsem byla celkem počtvrté a vždy je jídlo vynikající a obsluha velmi příjemná, prostředí stylové a útulné :-) Už jsme tu vyzkoušeli jak burgery, tak quesadillas, enchiladas, dezerty, kávu a se vším jsme moc spokojeni. Zkrátka restaurace, kam se rádi vracíme. Velké plus je pak v létě zahrádka, kde se dá vychutnat jak pivo tak míchané koktejly, vřele doporučuji
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Navštěvuji tuto restauraci více jak 10 let a vždy jsem spokojená s prostředím, s jídlem a příjemnou obsluhou.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Vyborna restaurace s úžasnou obsluhou; ) Chodim tam již spoustu let a jsme moc spokojeni.
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Byli jsme spokojeni s jídlem i vínem, měli nabídku dne hovězí steak s hříbkovou omáčkou, který byl velmi dobrý (pro mě mohl být víc osolený, dodatečné solení už není ono - chápu, že teď je takový trend a že víc hostů by rýpalo, pokud by byl slaný), omáčka vynikající. Datlový dezert je úžasný, stejně tak i karamelová poleva a vanilková zmrzlina. Obsluhoval příjemný číšník, bohužel jsem zapomněl jméno, protože jsem si nebral účtenku. Jako pozornost dostanete navíc velkou misku buráků, které jsem opravdu ocenil.

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO