Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 93 % hodnoceno 55x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Je nám líto, ale do tohoto podniku rezervace neposkytujeme. Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do tohoto podniku naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Holešovická Kozlovna

Přítomnost hodnot značky Velkopopovický Kozel vás provází na každém kroku, ve kterékoli části restaurace disponující 120 místy a rozdělenou na kuřáckou a nekuřáckou část. V teplých měsících na své hosty čeká velká zahrada, krytá vzrostlými stromy i zatahovacími pergolami. Koncept Kozlovny dbá na detaily a navození příjemné atmosféry, hlavním však zůstává důstojné servírování piva, čepují tankové pivo - Velkopopovický Kozel. Na jídelním lístku česká kuchyně, ale v moderním pojetí, kde základem je čerstvost všech surovin a také domácí výroba většiny položek v nabídce.

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Mohu jen doporucit, na posezeni jedna z nasich oblibenych restauraci. Vzdy se skvele najime, pivo na jednicku, moc prijemne prostredi a obsluha pokazde ochotna a mila;)
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Prostředí je velmi otevřené a hlavně velice příjemné, protože nebyl cítit vůbec kouř. Ceny jsou průměrné na centrum prahy a jídlo je dobré a personál pravidelně obchází a kontroluje, jestli je vše v pořádku, což je super.
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO