Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Holašovická Hospoda

Holašovická hospoda prošla od dob svého vzniku mnohými úpravami a dnešní podoba s dřevem obloženým sálem, stropy a podlahou věrně imituje časy dávno minulé. Na těchto úpravách se podíleli místní občané a velkým investorem byl také Budějovický Budvar. V restauraci vám nabídnou denně hotová jídla od 49 Kč. Můžete ochutnat svíčkovou, kachnu, jihočeského kubu, drbáky, lívance a jiné pochoutky z tradiční jihočeské kuchyně. Teplá jídla připravují po celý den. Prostory je možné využít i pro pořádání svatebních hostin, rautů, abiturientských setkání, pracovních obědů nebo podnikových oslav.

Recenze restaurace

Celkově
personál 3
prostředí 3
jídlo 5
Restauraci znám dlouho a dlouhodobě drží skvělou kvalitu jídla, u kterého spolumajitel a zároveň kuchař používá hlavu a fantazii. Dojem bohužel jen trochu v letním období kazí brigádníci, u kterých bych očekával větší ochotu, úsměv a vzhledem ke kvalitě jídla i jeho lepší prezentaci. Skvělou závěrečnou tečkou může být domácí panna scotta..
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Super prostredi. Jidlo ceska klasika, ktera sice nijak neoslni, nicmene chut na jednicku. Doporucuji si dat kynute boruvkove knedliky. Stoji za navstevu.
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO