Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 80 %   hodnoceno 62x 100 0
+ 10
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Cafe Restaurant Hogo Fogo

Přehled hodnocení
80% celkově
83% personál
80% prostředí
81% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 17x
4 32x
3 10x
2 2x
1 0x

Hodnocení restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově   
personál 3
prostředí 4
jídlo 3
Stejně jako popsali zákazníci níže - restaurace absolutně neumí pracovat s Restu. Při příchodu na nás číšník koukal jak blázen, že máme rezervaci. Když jsem řekl, že přes restu, tak se pousmál, že přes ten vychytaný systém. Nerozumím tomu, proč je v něm restaurace registrována a nepracuje s nim. Ještě doporučil, ať si příště uděláme rezervaci přes telefon. K jídlu jsme si dali burger - nechutnala nám houska, jinak vcelku dobré. Servírování na papíru na efekt hezké, ale naprosto nepraktické. Prostředí a pití taktéž v pohodě. Celkově hodnotím průměrně.
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Celkově    
personál 4
prostředí 4
jídlo 2
Restauraci jsme navštívili na doporučení přátel a byli jsme velmi zklamáni. O rezervaci přes Restu nevěděli, i když byla potvrzena. Dali jsme si steak z vepřové panenky. Obsluha se nás nezeptala, jak ho chceme připravit. Dostali jsme ho krvavý, maso bylo vlažné a brambory skoro studené. Jediné co bylo výborné, tak to bylo plzeňské pivo.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Velice prijemna restaurace temer v centru Pardubic s prijemnou obsluhou. Dva druhy piv a vyborna kuchyne s vyberem od steaku pres burgery az po italske testoviny na mnoho zpusobu.
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 4
Až na to, že personál restaurace neměl potvrzenou rezervaci od RESTU, nám nakonec zajistil stůl. Překvapil nový jídelní lístek, zajímavě sestavený a veškeré jídlo chutné.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Kvalitní restaurace v centru Pardubic. Poprvé jsem zkusil burger s trhaným veprovym masem a mile me prekvapil. Obsluha byla bystra a vsimava. Rad se budu vracet.
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
S kamarádkou jsme si zašly na víno do restaurace Hogo Fogo na Pálavu, výtečná. Daly jsme si k tomu těstoviny, které se také velmi povedly. Jinak chválíme personál i příjemné prostředí.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Výborné jako vždy!! :) Restaurace změnila jídelní lístek a prý i kuchaře, ale opravdu to stojí za to! :) Poprvé jsem zkusila líčka na víně a velká pochvala kuchařovi naprosto skvělé!

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO