Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 84 %   hodnoceno 114x 100 0
+ 1
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Hoffa Bar

Přehled hodnocení
84% celkově
83% personál
84% prostředí
77% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 43x
4 59x
3 9x
2 3x
1 0x

Hodnocení restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
S kolegyní jsme se stavily na skleničku po práci a odcházely jsme spokojené...) Drinky byly výborné, neodolaly jsme tapas (hlavně doporučujeme grilovanou sušenou mozzarellu v prosciuttu) a i s těmi jsme byly nadmíru spokojené. Přijdeme zas...)
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Příjemná restaurace kousek od Václavského náměstí. Znamenité jídlo a obsluha. A při tom všem ceny, které člověka potěší. Menu není příliš obsáhlé, ale vyhoví každé chuti. Pan kuchař ví, co dělá.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Opět výborné obědové menu, rychlé, lehké, s rezervací přes Restu na nás čekal poslední volný stůl. Výborný špenátový krém s kozím sýrem a lehký a přitom vydatný salát s roastbeefem - těším se, až bude obojí opět v nabídce.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Skvělé místo na zakončení dne. Příjemná hudba, intimní prostředí, milá obsluha. Netradiční výběr drinků a k tomu skvělé tapas. S kamarádkou jsme se báječně bavily a brzy zase přijdeme.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Hoffa se stala naší oblíbenou restaurací pro lehké obědy. Mimo normálního menu je nabízen i polední výběr, obvykle sestávající ze čtyř jídel, ze kterých si pokaždé vybereme. Kulajda, hovězí na rozmarýnu a jehněčí karbanátky byly vynikající. K našemu znamenitému obědu přispěla značnou měrou i slečna Míša, ochotná, milá a rychlá. Majiteli Hoffy, panu Kolářovi, se podařilo vytvořit jedinečnou restauraci v srdci Prahy.
Celkově    
personál 3
prostředí 3
jídlo 2
Celkově  
personál 4
prostředí 3
jídlo 5
Bar který disponuje dobrou kuchyní pozornost obsluhou . Jak Burger tak quesadilla byly vyborne . negativem pro me byla příliš hlasitá hudba která rusila a nepohodlné židle u malinkých stolečků kam bylo obtížné se ve třech s jídlem vejít .
Celkově
personál 3
prostředí 4
jídlo 3
Restaurace Hoffa bar je příjemná volba pro rychlý (zde to opravdu odsýpá!) a standardní oběd. Tím je myšleno, že se najíte dobře, kvalitně, zdravě a střídmě. Porce nejsou velké, jídla jsou vždy lehká. Dnešní kuřecí stehno na cizrně bylo velice chutné!
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
Restaurace cenově spadá do vyšší kategorie z toho, na co může člověk v centru Prahy narazit. Bohužel v jinych restauracich je za tuto cenu lepší jidlo i pohodlnější posezení.

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO