Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 85 %   hodnoceno 93x 100 0
+ 10
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Hoffa Bar

Přehled hodnocení
85% celkově
84% personál
85% prostředí
78% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 36x
4 46x
3 6x
2 2x
1 0x

Hodnocení restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Velice pěkný bar na výborném místě, ze kterého se snadno a rychle dostanete na všechny linky metra. Spojení takové lokality s kvalitními drinky a víny a zákazem kouření dělá z Hoffy ideální místo na posezení s kamarády. Ale najezte se radši jinde, Hoffa přece jen není restaurace.
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Přestože polední menu v HOFFA obsahuje jen 4 hlavní nabídky, vždy si je možné jednu z nich vybrat, protože všechny čtyři jsou znamenité. Jejich kuchař snese srovnání se špičkami pražské gastronomie. Mimo opravdu chutných pokrmů, vzdušného a příjhemného prostředí bych upozornil na excelentní personál, zejména slečnu Nicole, která se o nás vzorně starala, zda je vše v pořádku, přinesla bez požádání do minerálky citrón a led. Ona je jedním z důvodů, proč do HOFFA chodímě alespoň dvakrát do měsíc. Děkujeme!
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Lepší cibulačku jsem ještě nejedla, než právě v Hoffě. A špenátový koláč se salátem také neměl chybu. Když k tomu připočtu rychlost přineseného jídla, tak musím dát jedničku.
Celkově  
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
Vyborny podnik. Vynikajici hamburger. Doporucil bych snad jen sirsi nabidku dobrych moravskych vin za priznivejsi ceny a trosku vic vypilovat zakusek, jinak super.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Prostredi super, drinky výborné a obsluha moc milá. V sobotu večer spousta místa a velký výběr. Navíc příjemná energická hudba. Moc jsme si to užili. Není co dodat :)
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Je to naše oblíbená restaurace i když je mnohými považována výhradně za bar. Menu je krátké, ale veškerá jídla na něm jsou výborná. Dnes jsme měli česnečku, silný hovězí vývar, krůtí medailonky s tabuleh a líčka na Marsale s bramborovým knedlíkem. Tak dobrý a kyprý jsem už dlouho v žádné restaurace nejedl. Naše obsluha slečna Alexandra byla nejn milá, ale i rychlá a pozorná. Rádi sem chodíme,
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
S výběrem poledního menu jsme byly opět velmi spokojeny! Maso, saláty, čistě vegetariánské jídlo. Navíc je obsluha velice ochotná proměnit přílohy. Pokud máte štěstí, můžete se najíst do 30 minut.
Celkově  
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
Last visit was one of the best experiences I have ever had in Hoffa. We had very good tapas and the service was excellent. Wide range of non-alcoholic drinks that the personnel is happy to offer and describe.
Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 3
Fajn místo na rychlý business oběd, celkem rušné místo v době obědů, rezervace se určitě vyplatí. Jízla z denní nabídky jsou navíc velmi brzo probraná. Nechápu kohoutkovou vodu ve skleničce za 24 Kč!!

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO