Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 86 %   hodnoceno 105x 100 0
+ 10
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Hoffa Bar

Přehled hodnocení
86% celkově
85% personál
84% prostředí
78% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 42x
4 51x
3 6x
2 3x
1 0x

Hodnocení restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Skvělé místo na zakončení dne. Příjemná hudba, intimní prostředí, milá obsluha. Netradiční výběr drinků a k tomu skvělé tapas. S kamarádkou jsme se báječně bavily a brzy zase přijdeme.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Hoffa se stala naší oblíbenou restaurací pro lehké obědy. Mimo normálního menu je nabízen i polední výběr, obvykle sestávající ze čtyř jídel, ze kterých si pokaždé vybereme. Kulajda, hovězí na rozmarýnu a jehněčí karbanátky byly vynikající. K našemu znamenitému obědu přispěla značnou měrou i slečna Míša, ochotná, milá a rychlá. Majiteli Hoffy, panu Kolářovi, se podařilo vytvořit jedinečnou restauraci v srdci Prahy.
Celkově    
personál 3
prostředí 3
jídlo 2
Celkově  
personál 4
prostředí 3
jídlo 5
Bar který disponuje dobrou kuchyní pozornost obsluhou . Jak Burger tak quesadilla byly vyborne . negativem pro me byla příliš hlasitá hudba která rusila a nepohodlné židle u malinkých stolečků kam bylo obtížné se ve třech s jídlem vejít .
Celkově
personál 3
prostředí 4
jídlo 3
Restaurace Hoffa bar je příjemná volba pro rychlý (zde to opravdu odsýpá!) a standardní oběd. Tím je myšleno, že se najíte dobře, kvalitně, zdravě a střídmě. Porce nejsou velké, jídla jsou vždy lehká. Dnešní kuřecí stehno na cizrně bylo velice chutné!
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
Restaurace cenově spadá do vyšší kategorie z toho, na co může člověk v centru Prahy narazit. Bohužel v jinych restauracich je za tuto cenu lepší jidlo i pohodlnější posezení.
Celkově  
personál 4
prostředí 5
jídlo 4
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Spokojeni výsost, jako ostatně vždy. Za višňovo-chili omáčku ke kachním prsíčkům by měl pan kuchař obdržet Michelinskou hvězdu. Obsluha - slečna Saša a pan Ondřej - bez chyby a s mnohými úsměvy. Vynikající oběd doplněný vínem Rosé.
Hoffa Bar Hoffa Bar
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Hoffa bar je velice příjemné místo pro posezení v přáteli nebo i na rande. Super drinky, kvalitní víno a jídlo je taky super.
Celkově  
personál 5
prostředí 5
jídlo 4

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO