Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 86 %   hodnoceno 84x 100 0
+ 10
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Hoffa Bar

Přehled hodnocení
86% celkově
84% personál
85% prostředí
80% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 36x
4 37x
3 6x
2 2x
1 0x

Hodnocení restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Restauraci Hoffa jsem navštívila s přítelkyní za účelem příjemného posezení. Daly jsme si koktejly a víno. Vše bylo moc dobré, obsluha byla velmi pozorná a milá. Určitě doporučuji.
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Na čtvrtek bylo poměrně málo lidí, což nám vůbec nevadilo. Obsluha se nám věnovala dostatečně i ve větší skupině lidí. Jídlo výborné, doporučená vína také. Vše v pořádku, spokojenost :)
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Toto byla naše první návštěva v této restauraci. Domnívali jsme se, že je to jenom bar, a byli jsme překvapeni kvalitou jídla z poledního menu. Naše obsluha, slečna Nicole zaslouží zlatou hvězdičku do žákovské knížkyl Nejen, že byla milá, usměvavá a profesionální, ale, jak říkají Američané, přidala i tu "extra mile", když nám sama od sebe do mionerálky nabídla citron a led. Drinky byly znamenité díky bartenderovi, panu Martinovi. Přijdeme brzy zas!
Hoffa Bar Hoffa Bar Hoffa Bar
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Jasná volba na pracovní oběd s kolegy! Velkou výhodou je, že jako snad jediný podnik na Senovážném náměstí berou rezervaci, takže nemusíte čekat na usazení ke stolu!
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Další příjemné obědové menu, složené z brokolicové polévky a thajského salátu s kuřecím masem. Do restaurace chodíme často a je fajn, že se obědová nabídka mění, často jsou nová jídla.
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 3
Velice příjemné posezení, obzvlášť bych vyzdvihla obsluhu, která byla super. Výběr alkoholu a drinků velký. Pokud jde o jídlo, nebylo špatné, ale bylo průměrné.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
Bar jsem vybrala pro třídní sraz a všichni byli spokojeni. Milá a pohotová obsluha. Poměrně velký výběr vín - navíc obsluha ochotně doporučí :) Neúčtují si tap watter, což by mělo být považováno za standard, ale v Praze často není... Spokojenost, doporučujeme.
Celkově  
personál 4
prostředí 3
jídlo 3
Dnešní, mezisvátkové menu překvapilo polovičními cenami za vše :) Paella s krevetami a mrkvový krém perfektním lehkým oběděm, porce obojího tak akorát, obsluha milá, restaurace úplně plná.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 3

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO