Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 84 %   hodnoceno 67x 100 0
+ 20
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Hoffa Bar

Přehled hodnocení
84% celkově
82% personál
85% prostředí
81% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 28x
4 28x
3 6x
2 2x
1 0x

Hodnocení restaurace

Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 3
V Hoffa baru se dobře najíte. Přes oběd nečekejte žádnou vysokou gastronomii, ale povětšinou chutná jídla. K polévce pěčivo, malé porce. Trochu šok 24 Kč za sklenici vody z kohoutku!!
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Hoffa bar se již stal naší tradiční obědovou zastávkou. Jejich menu je pestré a vždy si všichni bez problému vyberou. Velká výhoda, že berou na oběd rezervace a člověk nemusí čekat na usazení. Obzvláště ve 12 hodin je tam plno.
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Vše ok,na rychlý (nekdy az moc - dnes naše vyřešeno za 15min od usazení :) ) pracovní oběd úplně ideální,jídlo chutné, dobře uvařené, pivo Hubertus se dá,ale určitě jsou i lepší alternativy :-)
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Obsluha byla ochotna, vyber vina maji dostatecny, drinky maji taky dobry vyber, vyber jidla je slabsi, prostredi je tmave, vhodne na vecer, sezeni pro mne nebylo pohodlne, vysoke zidle
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Stabilně dobré místo na rychlý oběd. Malá polévka, tentokrát výborný houbový krém, je vždy podávána s košíkem pečiva. Hlavní jídlo vždy alespoň jedno vhodné i pro vegerariány.
Celkově   
personál 3
prostředí 4
jídlo 4
Co se obědů týče, jsem zde pravidelným návštěvníkem, vyhovuje mi, že porce jsou malé a skladba poledního menu je vždy uspokojivá. Překvapuje mě ale, že se někdy stane, že už ve 12 hod je jedno z jídel vyprodané a obsluha jako by nebyla připravená, že na oběd mají plno...
Celkově  
personál 4
prostředí 5
jídlo 4
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Příjemná restaurace v blízkosti Jindřišské věže. Přes den obědové menu, večer víno a koktejly. Na obědovém menu oceňuji především pestrost výběru, chutnost a malé porce. S polévkou ideální. Víno na můj vkus poměr cena výkon neodpovídající :/
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Rychlé jídlo v centru, porce menší, někdo by hodnotil jako malé. obzvláště pro některé pány nedostačující. Velice pozitivně hodnotím možnost výběru ze 4 jídel (od české klasiky po saláty, vždy něco bezmasého), 2 polévky.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Perfektní volba pro rychlý oběd v centru města. Denní menu vždy rozmanité, výběr ze dvou polévek a 4 hlavních jídel, od každého něco. Dnešní šafránové rissoto s grilovanou krevetou a cuketou bylo přesně takov, jak má být.

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO