Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 85 %   hodnoceno 67x 100 0
+ 20
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Hoffa Bar

Hoffa nabízí širokou škálu prémiových destilátů z celého světa. Zakládá si na poctivé přípravě michaných nápojů z kvalitních surovin a z domácky připravených ingrediencí. V nabídce nechybí kvalitní vína z Evropy a Nového světa. Na čepu je stabilně Hubertus 12° z pivovaru Kácov.

Kuchyně vaří z denně čerstvých surovin, a to až do zavírací doby. Přes pracovní dny nabízí svěží polední menu z mezinárodní kuchyně, které vždy obsahuje i vegetariánské jídlo a salát. K obědu nabízíme denní domácí limonádu a domácí ledový čaj.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 3
V Hoffa baru se dobře najíte. Přes oběd nečekejte žádnou vysokou gastronomii, ale povětšinou chutná jídla. K polévce pěčivo, malé porce. Trochu šok 24 Kč za sklenici vody z kohoutku!!
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Hoffa bar se již stal naší tradiční obědovou zastávkou. Jejich menu je pestré a vždy si všichni bez problému vyberou. Velká výhoda, že berou na oběd rezervace a člověk nemusí čekat na usazení. Obzvláště ve 12 hodin je tam plno.
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Vše ok,na rychlý (nekdy az moc - dnes naše vyřešeno za 15min od usazení :) ) pracovní oběd úplně ideální,jídlo chutné, dobře uvařené, pivo Hubertus se dá,ale určitě jsou i lepší alternativy :-)
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO