Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 86 %   hodnoceno 105x 100 0
+ 10
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Hoffa Bar

Hoffa nabízí širokou škálu prémiových destilátů z celého světa. Zakládá si na poctivé přípravě michaných nápojů z kvalitních surovin a z domácky připravených ingrediencí. V nabídce nechybí kvalitní vína z Evropy a Nového světa. Na čepu je stabilně Hubertus 12° z pivovaru Kácov.

Kuchyně vaří z denně čerstvých surovin, a to až do zavírací doby. Přes pracovní dny nabízí svěží polední menu z mezinárodní kuchyně, které vždy obsahuje i vegetariánské jídlo a salát. K obědu nabízíme denní domácí limonádu a domácí ledový čaj.

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Skvělé místo na zakončení dne. Příjemná hudba, intimní prostředí, milá obsluha. Netradiční výběr drinků a k tomu skvělé tapas. S kamarádkou jsme se báječně bavily a brzy zase přijdeme.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Hoffa se stala naší oblíbenou restaurací pro lehké obědy. Mimo normálního menu je nabízen i polední výběr, obvykle sestávající ze čtyř jídel, ze kterých si pokaždé vybereme. Kulajda, hovězí na rozmarýnu a jehněčí karbanátky byly vynikající. K našemu znamenitému obědu přispěla značnou měrou i slečna Míša, ochotná, milá a rychlá. Majiteli Hoffy, panu Kolářovi, se podařilo vytvořit jedinečnou restauraci v srdci Prahy.
Celkově    
personál 3
prostředí 3
jídlo 2
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO