Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 85 %   hodnoceno 121x 100 0
+ 1
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Hoffa Bar

Hoffa nabízí širokou škálu prémiových destilátů z celého světa. Zakládá si na poctivé přípravě michaných nápojů z kvalitních surovin a z domácky připravených ingrediencí. V nabídce nechybí kvalitní vína z Evropy a Nového světa. Na čepu je stabilně Hubertus 12° z pivovaru Kácov.

Kuchyně vaří z denně čerstvých surovin, a to až do zavírací doby. Přes pracovní dny nabízí svěží polední menu z mezinárodní kuchyně, které vždy obsahuje i vegetariánské jídlo a salát. K obědu nabízíme denní domácí limonádu a domácí ledový čaj.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Tak, jak umějí v Hoffa Baru připravit polední menu, by mělo být příkladem všem restauracím, které tento druh nabízejí!!! Polévka na stole během 2 minut od objednání a ruhé jídlo ne dlouho po odnešení polévky. Zde se dá opravdu najíst rychle a přitom velice chutně.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Super místo, kam chydíme s kolegy pravidelně. Vždycky na nás čeká poslední stůl díky rezervaci přes Restu jídla jsou rychle na stole, polévka dokonce v pár minutách. Tady prostě vědí, že na obědové menu čekat nechceme
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Nice place, kind of hipster like but has its ambience. Great cocktails! Good for groups, bday parties, dates or catching up with friends.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO