Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 86 %   hodnoceno 82x 100 0
+ 10
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Hoffa Bar

Hoffa nabízí širokou škálu prémiových destilátů z celého světa. Zakládá si na poctivé přípravě michaných nápojů z kvalitních surovin a z domácky připravených ingrediencí. V nabídce nechybí kvalitní vína z Evropy a Nového světa. Na čepu je stabilně Hubertus 12° z pivovaru Kácov.

Kuchyně vaří z denně čerstvých surovin, a to až do zavírací doby. Přes pracovní dny nabízí svěží polední menu z mezinárodní kuchyně, které vždy obsahuje i vegetariánské jídlo a salát. K obědu nabízíme denní domácí limonádu a domácí ledový čaj.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Toto byla naše první návštěva v této restauraci. Domnívali jsme se, že je to jenom bar, a byli jsme překvapeni kvalitou jídla z poledního menu. Naše obsluha, slečna Nicole zaslouží zlatou hvězdičku do žákovské knížkyl Nejen, že byla milá, usměvavá a profesionální, ale, jak říkají Američané, přidala i tu "extra mile", když nám sama od sebe do mionerálky nabídla citron a led. Drinky byly znamenité díky bartenderovi, panu Martinovi. Přijdeme brzy zas!
Hoffa Bar Hoffa Bar Hoffa Bar
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Jasná volba na pracovní oběd s kolegy! Velkou výhodou je, že jako snad jediný podnik na Senovážném náměstí berou rezervaci, takže nemusíte čekat na usazení ke stolu!
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Další příjemné obědové menu, složené z brokolicové polévky a thajského salátu s kuřecím masem. Do restaurace chodíme často a je fajn, že se obědová nabídka mění, často jsou nová jídla.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO