Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 81 %   hodnoceno 26x 100 0
+ 20
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Hodovna Žižkov

Přehled hodnocení
81% celkově
81% personál
86% prostředí
77% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 11x
4 12x
3 1x
2 1x
1 1x

Hodnocení restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Je to moc hezká restaurace. Škoda, že je tam tak prázdno - a od toho se také odvíjí stav zásob. Občas se stane, že něco, co je na lístku nemají. Jinak je to tam naprosto super a jídlo je vynikající. Rozporuplnost zdejších hodnocení je dána asi tím, jaká byla zrovna obsluha - my jsme měli štěstí :)
Celkově    
personál 3
prostředí 3
jídlo 2
Absolutní zklamání, dle recenzí jsme očekávali příjemné prostředí s netradiční přípravou pokrmů přímo před námi na grilu v restauraci. Bohužel nic z toho se nekonalo - přesto že jsme v restauraci byli skoro sami tak na jídlo jsme čekali 1,5h (žádný gril v provozu nebyl). Jidlo nám přinesli každé zvlášť, navíc byla úplně studená a ani nám nepřinesli to co jsme si objednali. Chutově jídlo nebylo špatné ale když ho dostanete po takové době, úplně studené a nejdříve vám přinesou masový špíz a až za dalších 25 minut na vyžádání chleba a omáčku. Když tedy koukáte skoro půl hodiny na suché maso bez ničeno :( . Rozhodně vůbec neporučuji, pokud netoužíte po hodně špatném zážitku za poměrně dost peněz.
Restaurace Hodovna Žižkov
Celkově     
personál 1
prostředí 4
jídlo 1
Do restaurace jsme šli na základě recenzí, které byly vesměs kladné. O to více nechápeme kdo je psal. Naše zkušenost byla přímo otřesná. Slečna co nás obsluhovala(byla nejspíš v restauraci sama) neznala ani základní pojmy obsluhy. O jídelní lístek jsme si museli po 15 min čekání říct. V tu dobu jsme v restauraci byli my a ještě 2 lidé! Na každé pivo se čekalo. Dokonce i na kávu presso jsme čekali 20 minut a pak ji slečna přinesla studenou a nechutnou. Jídlo, které jsme si objednali nám na stole přistálo za 1,5 hodiny. (3x burgr, měl být každý jiný, čož se moc nepovedlo, 1 špíz, 1 kuřecí steak, 1 gril. kozí sýr) a to ještě stylem, že špíz byl bez přílohy a omáčky, která byla uvedena v jídelním lístku a 2 jídla s chybějící přílohou a máčkou dorazila na stůl po 20 min po prvních 4 jídlech, se studenými bramborami. To jsem už nevydržela a ledové opečené brambory vrátila. O servírování vína se rozepisovat ani nebudu. To byla další katastrofa. Rozhodně tuto restauraci nikomu nedoporučuji a majitelům doporučuji aby zaměstnávali personál, který má alespoň základní znalosti obsluhy a slušného chování. Ceny této úrovni rozhodně neodpovídají.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Restauraci mám hned vedle bydliště, ale nikdy jsem si jí nevšimla :-D, nyní se ráda vracím, výborné jídlo, rychlá obsluha a příjemné prostředí, můžu jen doporučit :)
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Opět skvělý zážitek v Hodovně. Ten gril je prostě super :) Navíc je tu dobré a levné pivo, takže večeře se může klidně trošku protáhnout :) Obsluha byla milá a rychlá.
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Podnik jsme navštívili "narychlo", ale byli jsme od počátku mile překvapeni. Jak čistým a nekuřáckým prostředím i milou obsluhou. Dali jsme si česnečku i boršč. Oboje velice dobré a velká porce. Hlavní chody byly povedený flank steak a candát s velice chutným máslovým přelivem s citrónovým pepřem. Byla to moc příjemná večeře a nejsme zde naposledy!
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Resturaci Hodovna žižkov bych určite doporučil . Je to moc příjemné prostředí s dobrým jídlem a dobrým pivem. Obsluha byla super takže určite se tam rádi vrátime .
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
Nechapu, proc je tady prázdno!? Asi špatný marketing? Krasne prostředí, na zakazku stoly, vyzdoba, cerstve kvetiny, dřevěné dekorace, kopec penez to muselo stat, dobre pivo, prijemna obsluha, dobre jidlo, na obed mivaji super lososa...
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Dobrý Burger a milá obsluha.

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO