Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 81 %   hodnoceno 26x 100 0
+ 20
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Hodovna Žižkov

Zrekonstruovaná restaurace v klidné ulici na pražském Žižkově,  s moderním a útulným interiérem a vnitřním grilem, na kterém zde připravují všechny druhy masa, od steaků až po sele. Rekonstrukcí byla kapacita restaurace zdvojnásobena a stavebně oddělena kuřácká a nekuřácká část. Nádherné prostory jsou k dispozici jak malým skupinám až po velké firemní akce pro 100 person. K dispozici i zahrádka. Tuto restauraci s původním názvem U dvou Hrabalů v minulosti navštívil například bývalý prezident Václav Havel. Tradici se zde snaží  dodržet, a proto Vám nabízí širokou škálu piva Budějovický BUDVAR.

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Je to moc hezká restaurace. Škoda, že je tam tak prázdno - a od toho se také odvíjí stav zásob. Občas se stane, že něco, co je na lístku nemají. Jinak je to tam naprosto super a jídlo je vynikající. Rozporuplnost zdejších hodnocení je dána asi tím, jaká byla zrovna obsluha - my jsme měli štěstí :)
Celkově    
personál 3
prostředí 3
jídlo 2
Absolutní zklamání, dle recenzí jsme očekávali příjemné prostředí s netradiční přípravou pokrmů přímo před námi na grilu v restauraci. Bohužel nic z toho se nekonalo - přesto že jsme v restauraci byli skoro sami tak na jídlo jsme čekali 1,5h (žádný gril v provozu nebyl). Jidlo nám přinesli každé zvlášť, navíc byla úplně studená a ani nám nepřinesli to co jsme si objednali. Chutově jídlo nebylo špatné ale když ho dostanete po takové době, úplně studené a nejdříve vám přinesou masový špíz a až za dalších 25 minut na vyžádání chleba a omáčku. Když tedy koukáte skoro půl hodiny na suché maso bez ničeno :( . Rozhodně vůbec neporučuji, pokud netoužíte po hodně špatném zážitku za poměrně dost peněz.
Restaurace Hodovna Žižkov
Celkově     
personál 1
prostředí 4
jídlo 1
Do restaurace jsme šli na základě recenzí, které byly vesměs kladné. O to více nechápeme kdo je psal. Naše zkušenost byla přímo otřesná. Slečna co nás obsluhovala(byla nejspíš v restauraci sama) neznala ani základní pojmy obsluhy. O jídelní lístek jsme si museli po 15 min čekání říct. V tu dobu jsme v restauraci byli my a ještě 2 lidé! Na každé pivo se čekalo. Dokonce i na kávu presso jsme čekali 20 minut a pak ji slečna přinesla studenou a nechutnou. Jídlo, které jsme si objednali nám na stole přistálo za 1,5 hodiny. (3x burgr, měl být každý jiný, čož se moc nepovedlo, 1 špíz, 1 kuřecí steak, 1 gril. kozí sýr) a to ještě stylem, že špíz byl bez přílohy a omáčky, která byla uvedena v jídelním lístku a 2 jídla s chybějící přílohou a máčkou dorazila na stůl po 20 min po prvních 4 jídlech, se studenými bramborami. To jsem už nevydržela a ledové opečené brambory vrátila. O servírování vína se rozepisovat ani nebudu. To byla další katastrofa. Rozhodně tuto restauraci nikomu nedoporučuji a majitelům doporučuji aby zaměstnávali personál, který má alespoň základní znalosti obsluhy a slušného chování. Ceny této úrovni rozhodně neodpovídají.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO