Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Restaurace Hodovna Na Kolíbce

Hodnocení restaurace

Celkově    
personál 2
prostředí 4
jídlo 2
Hodovna Na Kolíbce v nás vyvolala rozpoluplné pocity. Denní polévka měla být zelňačka, ale servírována byla bramboračka. Nicméně jsem si na ní docela pochutnal. Burger byl dobrý, za to hovězí oříšek neobstál. Tuhé, nepoživatelné maso a uprostřed syrové zabilo veškeré chutě na případný dezert. Domácí limonáda mohla chutnat dobře, nebýt spousty nerozpuštěného cukru na dvě sklenice. Personál se asi snažil působit mile, bohužel to na nás působilo až trochu arogantně. Z důvodu výše uvedených záporů, které převyšují nás klady nemohu hodovnu doporučit.
Restaurace Hodovna Na Kolíbce Restaurace Hodovna Na Kolíbce Restaurace Hodovna Na Kolíbce
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Naprostá spokojenost. Milý personál, příjemné posezení na venkovní zahrádce a bezvadný gastronomický zážitek. Ačkoliv nejsme místní, určitě sem příště závítáme.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Při návštěvě Pelhřimova jsme se rozhodli poobědvat v této restauraci a musíme vyslovit naprostoou spokojenost, příjemná obsluha, optimální rozsah jídelního lístku a domácí limonáda.
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO