Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Hnízdo snů

Přehled hodnocení
? celkově
? personál
? prostředí
? jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 2x
4 1x
3 1x
2 0x
1 0x

Hodnocení restaurace

Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Velice nás nadchnul program v podobě hospodského kvízu a nemůžeme se dočkat dalšího. Personál byl příjemný a třešinkou na dortu byla malá pozornost podniku, kdy jsme ke hře dostaly ještě úžasnou slanou pochoutku. Určitě návštěvu zopakujeme, snad nám vyjde další kvíz.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Pěkné, nové a čisté prostředí. Jídlo velmi dobré a za přiměřenou cenu. Obsluha milá, snaživá, vše běželo bez problémů.
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
Budiž řečeno, že restaurace teprve začíná, a že ty počáteční nedostatky se snad odstraní. Pomalá obsluha, nezkušená servírka, která netušila, jaké víno může nabídnout, a trvalo jí 20 minut, než natočila objednanou vodu z kohoutku (a ještě jsme ji to 3x připomněli). Víno nakonec nebylo, tedy bylo, ale jen svatomartinské rozlévané, láhev žádná... Jídlo na talíři na pohled nic moc, s nastrouhanou mrkvičkou jako oblohou (proč?!), ale chutné. I steak se povedl. Domácí brambůrky neměly chybu. Takže když bude příště kuchař trochu kreativní, bude to výborné! Ověříme za nějakou dobu.

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO