Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Hnízdo snů

Hodnocení restaurace

Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Velice nás nadchnul program v podobě hospodského kvízu a nemůžeme se dočkat dalšího. Personál byl příjemný a třešinkou na dortu byla malá pozornost podniku, kdy jsme ke hře dostaly ještě úžasnou slanou pochoutku. Určitě návštěvu zopakujeme, snad nám vyjde další kvíz.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Pěkné, nové a čisté prostředí. Jídlo velmi dobré a za přiměřenou cenu. Obsluha milá, snaživá, vše běželo bez problémů.
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
Budiž řečeno, že restaurace teprve začíná, a že ty počáteční nedostatky se snad odstraní. Pomalá obsluha, nezkušená servírka, která netušila, jaké víno může nabídnout, a trvalo jí 20 minut, než natočila objednanou vodu z kohoutku (a ještě jsme ji to 3x připomněli). Víno nakonec nebylo, tedy bylo, ale jen svatomartinské rozlévané, láhev žádná... Jídlo na talíři na pohled nic moc, s nastrouhanou mrkvičkou jako oblohou (proč?!), ale chutné. I steak se povedl. Domácí brambůrky neměly chybu. Takže když bude příště kuchař trochu kreativní, bude to výborné! Ověříme za nějakou dobu.

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO