Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Hnízdo snů

Hnízdo snů je projektem tří snílků, kteří chtějí, abyste se tu cítili útulně a v restauraci Vám chutnalo. Mají tu pro Vás připravenou dlouhou řadu programů od přednášek, přes hudební či kulturní vystoupení, a to i pro děti a rodiče. Jsou připraveni i na Vaše akce, oslavy a mejdany i mimo otevírací dobu. Všechna bezmasá jídla jsou připravována s co největšími ohledy k vegetariánům tak, aby se při přípravě jejich jídlo nedostalo do žádného kontaktu s masem, ať už syrovým či upraveným. Vaše celerové řízečky, chipsy a jiná jídla se tu nedostanou do stejného fritovacího oleje jako masové pokrmy.

Recenze restaurace

Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Velice nás nadchnul program v podobě hospodského kvízu a nemůžeme se dočkat dalšího. Personál byl příjemný a třešinkou na dortu byla malá pozornost podniku, kdy jsme ke hře dostaly ještě úžasnou slanou pochoutku. Určitě návštěvu zopakujeme, snad nám vyjde další kvíz.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Pěkné, nové a čisté prostředí. Jídlo velmi dobré a za přiměřenou cenu. Obsluha milá, snaživá, vše běželo bez problémů.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO