Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Hnízdo snů

Hnízdo snů je projektem tří snílků, kteří chtějí, abyste se tu cítili útulně a v restauraci Vám chutnalo. Mají tu pro Vás připravenou dlouhou řadu programů od přednášek, přes hudební či kulturní vystoupení, a to i pro děti a rodiče. Jsou připraveni i na Vaše akce, oslavy a mejdany i mimo otevírací dobu. Všechna bezmasá jídla jsou připravována s co největšími ohledy k vegetariánům tak, aby se při přípravě jejich jídlo nedostalo do žádného kontaktu s masem, ať už syrovým či upraveným. Vaše celerové řízečky, chipsy a jiná jídla se tu nedostanou do stejného fritovacího oleje jako masové pokrmy.

Recenze restaurace

Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Velice nás nadchnul program v podobě hospodského kvízu a nemůžeme se dočkat dalšího. Personál byl příjemný a třešinkou na dortu byla malá pozornost podniku, kdy jsme ke hře dostaly ještě úžasnou slanou pochoutku. Určitě návštěvu zopakujeme, snad nám vyjde další kvíz.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Pěkné, nové a čisté prostředí. Jídlo velmi dobré a za přiměřenou cenu. Obsluha milá, snaživá, vše běželo bez problémů.
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO