Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 78 %    hodnoceno 112x 100 0
+ 20
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Hlučná samota

Přehled hodnocení
78% celkově
77% personál
79% prostředí
76% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 24x
4 61x
3 12x
2 5x
1 2x

Hodnocení restaurace

Celkově   
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Príjemná hospoda pre posedenie so známymi, dobrá lokalita v jednej z krásnych uličiek Vinohradov. Bohužiaľ z jedla nemôžem doporučiť asi nič špeciálne, nanajvýš krídielka a domáce čipsy k pivu alebo niečo z českej kuchyne.
Celkově    
personál 1
prostředí 3
jídlo 2
Velmi nerada dávám takhle nízké hodnocení, ale bohužel musím. Začnu tím lepší, co podnik nabízí. Sedí se v něm docela příjemně, atmosféru má fajn. Mají dobré pivo za slušnou cenu - Postřižiny určitě můžu doporučit. K jídlu jsme ochutnali nakládaný hermelín, který kvalitou ceně moc neodpovídal. Hermelíny jsme měli dva a každý chutnal úplně jinak - zvláštní. Nejslabším článkem podniku je jednoznačně obsluha, která je naprosto neorganizovaná. Po příchodu a usazení ke stolu jsme čekali 30 minut na pivo! Absolutně nepřijatelné. Před pivem nám dokonce obsluha přinesla nakládaný hermelín, ale pouze jeden, i když jsme si objednali dva. Pokaždé, když jsme si pak objednávali další pivo, se tvářila obsluha strašně překvapeně, že si dáme další. No prostě tragédie... Na Vinohradech je naštěstí velká konkurence, takže Hlučnou samotu jsem navštívila poprvé a naposledy.
Restaurace Hlučná samota Restaurace Hlučná samota
Celkově     
personál 1
prostředí 3
jídlo 2
Prostředí restaurace zajímavé, velmi jednoduše, ale pěkně sladěné - ovšem to je zřejmě jediné, co lze této restauraci pochválit. Jídlo čistý průměr a ve srovnání s cenou opravdu žádný zázrak a spíše ho lze považovat za podprůměr, který navíc trpí určitými zvlášnostmi. Vše ovšem "dokonává" přístup obsluhy - kdy čekat na první pivo přesně 28 minut je dle mého názoru nepřijatelné. Dostat jedno jídlo (ze dvou objednaných) ještě dříve než samotné první pivo - absolutně nepřijatelné. A už vůbec nerozumím místnímu systému organizace práce obsluhy naplace a myslím, že provozní (majitel) by se nad ním měl hluboce zamyslet, aby personál mohl stíhat lépe. A navíc, bohužel jen zřídka je tento problém kompenzován vstřícným přístupem samotného personálu, měl jsem pocit, že většinou je personál spíše překvapen, že si host žádá ještě něco dalšího. Výsledkem je, že vzhledem k velkému množství konkurence v oblasti pohostinství, jaká na pražských Vinohradech je, bych tento podnik svým blízkým rozhodně nedoporučil!
Celkově  
personál 3
prostředí 3
jídlo 4
Byl jsem zde s přáteli a naše návštěva byla příjemná. Personál byl usměvavý a ochotný. Jídlo bylo nadprůměrné, ale je trošku dražší i vzhledem k lokalitě, ve které se restaurace nachází.
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Byli jsme zde na večeři před divadlem. Jídlo zde velmi dobre, zvláště seleci krkovice. Pivo skvěle. Na toaletě krém na ruce a jiné věci, které ženu potěší. Přijdeme zase.
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Prijemne prostredie, super personal a uzasne jedlo, velmi rad tam pojdem rad.
Celkově  
personál 4
prostředí 3
jídlo 4
Celkově   
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
PRO NEKUŘÁKY NEDOPORUČUJI, pro KUŘÁKY ANO. Obecně celkem pěkné prostředí, dobrá obsuha, potud doporučuji, pokud ale hledáte nekuřácké prostředí, pak nemohu doporučit, kuřácké a nekuřácké prostory nejsou nijak funkčně odděleny, v nekuřácké části budete dýchat stejně cigaretový kouř jako v části kuřácké, nebo ano možná o pár procent míň...
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO