7 fotek

Restaurace Hlávkův Dvůr

Podnik nepřijímá online rezervace

Zkuste jim zavolat nebo se podívejte na podobné podniky s online rezervací.

Na mapě

Podobné podniky

Zobrazit další

Informace Restaurace Hlávkův Dvůr

Hlávkův Dvůr je typická staropražská pivnice s vynikající polohou nedaleko Václavského náměstí s kapacitou 250 míst včetně pivního sklepa s unikátní zastřešenou zahrádkou s kapacitou 120 míst. V nabídce má českou kuchyni s třemi druhy domácích knedlíků a domácích moučníků a také steak za příznivou cenu.
Nabídne Vám nejnovější tankovou technologii Plzeňského piva. Dále nabízí nepasterizovaný Gambrinus, černého Kozla, točený Birell a osvěžující malinové pivo z Rohozce.
Pivnice je vhodná pro pořádání oslav a rautů do maximální kapacity až 370 hostů. Nachází se zde i unikátní salónek k diskrétním jednáním pro 10 – 15 osob. Celou restauraci nebo jednu z její místností lze uzavřít nebo oddělit pro samostatné akce.

Zobrazit více

Fotky našich uživatelů

Nejnovější hodnocení

  • Celkem:
  • Jídlo: 3
  • Personál: 3
  • Prostředí: 3

Obrovská restaurace - prostor mě opravdu překvapil. Obsluha měla během oběda co dělat, ale všechno zvládala a na nic jsme nemusely dlouho čekat. Hlavní chod (guláš) byl na chuť velmi dobrý, polévky byly ale obě vodové, vývar dokonce bez chuti. Co mi tady vadí nejvíc, jsou ceny za polední menu. Absolutně neodpovídají kvalitě jídla. V okolí jsou mnohem levnější místa a konkurence je v centru opravdu veliká, takže je z čeho vybírat.

  • Restaurace Hlávkův Dvůr
  • Restaurace Hlávkův Dvůr
  • Restaurace Hlávkův Dvůr

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Telefonní číslo neexistuje

Otevírací doba

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace