Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Je nám líto, ale do tohoto podniku rezervace neposkytujeme. Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do tohoto podniku naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Hlávkův Dvůr

Hlávkův Dvůr je typická staropražská pivnice s vynikající polohou nedaleko Václavského náměstí s kapacitou 250 míst včetně pivního sklepa s unikátní zastřešenou zahrádkou s kapacitou 120 míst. V nabídce má českou kuchyni s třemi druhy domácích knedlíků a domácích moučníků a také steak za příznivou cenu.
Nabídne Vám nejnovější tankovou technologii Plzeňského piva. Dále nabízí nepasterizovaný Gambrinus, černého Kozla, točený Birell a osvěžující malinové pivo z Rohozce.
Pivnice je vhodná pro pořádání oslav a rautů do maximální kapacity až 370 hostů. Nachází se zde i unikátní salónek k diskrétním jednáním pro 10 – 15 osob. Celou restauraci nebo jednu z její místností lze uzavřít nebo oddělit pro samostatné akce.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 5
prostředí 5
jídlo 3
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
Obrovská restaurace - prostor mě opravdu překvapil. Obsluha měla během oběda co dělat, ale všechno zvládala a na nic jsme nemusely dlouho čekat. Hlavní chod (guláš) byl na chuť velmi dobrý, polévky byly ale obě vodové, vývar dokonce bez chuti. Co mi tady vadí nejvíc, jsou ceny za polední menu. Absolutně neodpovídají kvalitě jídla. V okolí jsou mnohem levnější místa a konkurence je v centru opravdu veliká, takže je z čeho vybírat.
Restaurace Hlávkův Dvůr Restaurace Hlávkův Dvůr Restaurace Hlávkův Dvůr
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 2
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO