Nastavení cookies

Cookies jsou malé textové soubory, které jsou při vaší návštěvě webových stránek Restu těmito stránkami anebo stránkami našich partnerů zasílány a ukládány do vašeho prohlížeče.

Zavřít

Dne 14. října byla vládou České republiky přijata krizová opatření, která, mimo jiné, zakazují přítomnost veřejnosti v provozovnách stravovacích služeb. Nařízení platí do 3. listopadu a v tomto období nebude možné prostřednictvím portálu Restu vytvářet rezervace. Děkujeme za pochopení.

32 fotek

Online rezervace

Restaurace přijímá rezervace přes portál Restu.

Rezervovat stůl V této restauraci lze použít Restu voucher.
Na mapě

Informace Hi Viet Food

V restauraci Hi Viet Food dávají silný důraz na čerstvé suroviny a lehkost připravených jídel se silnou aromatickou složkou, která nabízí příchutě jako citrusy a byliny, ale také mátu, koriandr a bazalku.  Ingredience jsou v kontrastu s těmi typickými ve východoasijské kuchyni, jelikož používají místo rybí omáčky omáčku sójovou a začleňujeme přísady jako jsou galangal, limetka a citrónovou trávu. Metody vaření zahrnují vyvážené smažení, vaření a napařování. Nepoužívají tuky, pouze přiměřené množství oleje. Můžete si v restauraci vybrat ze silných hovězích a kuřecích vývarů Pho Bo a Pho Ga po asijském způsobu. Mají nejlepšího vietnamského kuchaře s dlouholetými zkušenostmi a například sojové výhonky k vybraným jídlům si sami pěstují. Navštivte restauraci na Praze 6 - Řepích naproti konečné tramvaje v klidném a příjemném prostředí pro skupinové večeře, posezení ve dvou i pro rodinné oslavy. Pochutnáte si u nás na točeném pivu Velkopopovický kozel a Gambrinus, ale máme i lahvové Pilsner Urquell a pro řidiče lahvové nealkoholické pivo Birell. K jídlům nabízíme kvalitní červená a bílá vína, aperitivy, degustivy různých značek. Rezervujte si salonek pro pracovní schůzky či firemní setkání.


Více informací najdete na našem firemním profilu Google:


Hi Viet Food

Zobrazit více

Nejnovější hodnocení

Celkové:
  • Jídlo:
    5
  • Personál:
    5
  • Prostředí:
    5

Výborná vietnamská domácí kuchyně. Čisté prostředí, domácí vietnamská káva, domácí limonády a usměvavá obsluha. Pohodlná zahrádka, ideální pro více lidí rodiny.

Uživatel Restu
Doporučuje restauraci
Byla recenze užitečná?
Ano
(1)

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Tento formulář je chráněn pomocí reCAPTCHA a jeho odesláním souhlasíte se smluvními podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů společnosti Google.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Otevírací doba

Nyní otevřeno