Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 88 %   hodnoceno 94x 100 0
+ 1
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Hergetova Cihelna

Přehled hodnocení
88% celkově
84% personál
93% prostředí
90% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 57x
4 27x
3 7x
2 2x
1 1x

Hodnocení restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Nádherný den a skvělý oběd! Jednalo se o odkládanou oslavu, ale vyšla na výbornou. Všechny pokrmy jsme ochutnávali ve čtyřech lidech a jeden chod byl lepší než druhý... Sashimi tuňáková pizza s wasabi je špička a rovněž knedlíčky s trhaným kachnim masem. Hlavními chody byly kuřecí supreme, hovězí filet mignon a rybí chody losos a candát - BRAVO.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Skvěle jídlo, obsluha i prostředí. Moc jsme si to užili..:-)
Celkově   
personál 1
prostředí 4
jídlo 4
food very delicious but the service a tragedy - waiting for starters for one hour and the same for main course.... explanation? We have 170 guests, we are full - I am sorry but this I don't expect from a restaurant which positions itself to be a prominent restaurant with the best view.... waiting for the bill for 15 minutes was only a last drop - group before wanted to split the bill and they all paid with cards, what a tragedy to have one terminal in such a restaurant.... summary: delicious food you can get at other places as well, avoid this restaurant if you want to keep your stress level the same .....
Celkově    
personál 1
prostředí 3
jídlo 3
Hergetova Cihelna nás hodně zklamala. Fakt, že tady mají přestřelené ceny a malé porce, to každý očekává. Ale přístup obsluhy v luxusní restauraci (jak se podnik prezentuje) byl na velmi špatné úrovni. Byli jsme zde ve skupině 9 lidí. Restaurace měla plnou pouze terasu, uvnitř neseděl skoro nikdo. Přesto nás obsluha celkem úspěšně ignorovala. Na všechny chody jsme dlouho čekali a dezert jsme si z časových důvodů radši ani nedali. Vrcholem bylo čekání na placení v délce 20 minut! Obsluha měla ještě tu drzost nám říct, že má plnou terasu hostů, a proto jsme my, kteří sedíme vevnitř, museli čekat. V tomto případě byla volba nulového spropitného naprosto jasná. Číšník Šimon by se měl naučit přístup "náš zákazník, náš pán" a možná si příště na spropitném vydělá. Já už se sem ale z principu nevrátím.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Vynikající kuchyně, skvělá obsluha, krásné prostředí... Lépe se to nedá popsat, lze to jedině zažít. Pětichodové degustační menu nemá chybu... a výběr vín k němu také ne.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově   
personál 3
prostředí 5
jídlo 4
Nadherne prostredi s jedinecnym vyhledem na Karluv Most. Jidlo jako vzdy vynikajici, je trochu problem vybirat z menu, protoze vse je lakave a chutne. Zvolili jsme nakonec salat s parmskou sunkou a tvarohovymi noky a kremovou dynovou polevku s racim olejem, domacim chlebem a maslem. Excelentni! Bohuzel ackoliv restaurace v tuto dobu nebyla plne obsazena, personal opravdu zaostaval.
Restaurace Hergetova Cihelna Restaurace Hergetova Cihelna
Celkově  
personál 3
prostředí 5
jídlo 5
Z restaurace mám rozporuplné pocity. Prostředí exkluzivní, nádherná vyhlídka, jídlo výborné, pochválit musím i rychlost kuchyně, manager skvělý a ochotný chlapík na správném místě, ALE ten personál.... servírka ze začátku nebyla úplně v nejlepší náladě. Dostali jsme studenou kávu, na kterou nám jen řekla...hmmm to by se asi stát nemělo (žádná omluva, žádná nová káva, nic), o nepříjemném barmanovi za barem, s poznámkami na hosty, ani nemluvím. Prostě z toho mám pocit, že když už si jdete dát oběd za 3000, tak byste měli odcházet nadšeni. Vracet už se asi nebudeme, ale restauraci doporučuji.
Celkově  
personál 4
prostředí 5
jídlo 4
Restaurace nabízí nádherný výhled na Karlův most a Vltavu z bezprostřední blízkosti, to je asi největší deviza tohoto podniku. Zatím máme zkušenost s příjemnou obsluhou. K lehkému pozdnímu obědu jsem měli Steak z grilované hovězí roštěné se sázeným vejcem a Tagliatelle s lesními houbami a smetanovou lanýžovou omáčkou, které měly velký úspěch u manželky. Dezert, Hruška pošírovaná ve svařeném víně, byl vynikající. Rozhodně doporučuji.

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO