Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 87 %   hodnoceno 91x 100 0
+ 1
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Hergetova Cihelna

Přehled hodnocení
87% celkově
82% personál
92% prostředí
88% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 54x
4 27x
3 7x
2 2x
1 1x

Hodnocení restaurace

Celkově   
personál 1
prostředí 4
jídlo 4
food very delicious but the service a tragedy - waiting for starters for one hour and the same for main course.... explanation? We have 170 guests, we are full - I am sorry but this I don't expect from a restaurant which positions itself to be a prominent restaurant with the best view.... waiting for the bill for 15 minutes was only a last drop - group before wanted to split the bill and they all paid with cards, what a tragedy to have one terminal in such a restaurant.... summary: delicious food you can get at other places as well, avoid this restaurant if you want to keep your stress level the same .....
Celkově    
personál 1
prostředí 3
jídlo 3
Hergetova Cihelna nás hodně zklamala. Fakt, že tady mají přestřelené ceny a malé porce, to každý očekává. Ale přístup obsluhy v luxusní restauraci (jak se podnik prezentuje) byl na velmi špatné úrovni. Byli jsme zde ve skupině 9 lidí. Restaurace měla plnou pouze terasu, uvnitř neseděl skoro nikdo. Přesto nás obsluha celkem úspěšně ignorovala. Na všechny chody jsme dlouho čekali a dezert jsme si z časových důvodů radši ani nedali. Vrcholem bylo čekání na placení v délce 20 minut! Obsluha měla ještě tu drzost nám říct, že má plnou terasu hostů, a proto jsme my, kteří sedíme vevnitř, museli čekat. V tomto případě byla volba nulového spropitného naprosto jasná. Číšník Šimon by se měl naučit přístup "náš zákazník, náš pán" a možná si příště na spropitném vydělá. Já už se sem ale z principu nevrátím.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Vynikající kuchyně, skvělá obsluha, krásné prostředí... Lépe se to nedá popsat, lze to jedině zažít. Pětichodové degustační menu nemá chybu... a výběr vín k němu také ne.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově   
personál 3
prostředí 5
jídlo 4
Nadherne prostredi s jedinecnym vyhledem na Karluv Most. Jidlo jako vzdy vynikajici, je trochu problem vybirat z menu, protoze vse je lakave a chutne. Zvolili jsme nakonec salat s parmskou sunkou a tvarohovymi noky a kremovou dynovou polevku s racim olejem, domacim chlebem a maslem. Excelentni! Bohuzel ackoliv restaurace v tuto dobu nebyla plne obsazena, personal opravdu zaostaval.
Restaurace Hergetova Cihelna Restaurace Hergetova Cihelna
Celkově  
personál 3
prostředí 5
jídlo 5
Z restaurace mám rozporuplné pocity. Prostředí exkluzivní, nádherná vyhlídka, jídlo výborné, pochválit musím i rychlost kuchyně, manager skvělý a ochotný chlapík na správném místě, ALE ten personál.... servírka ze začátku nebyla úplně v nejlepší náladě. Dostali jsme studenou kávu, na kterou nám jen řekla...hmmm to by se asi stát nemělo (žádná omluva, žádná nová káva, nic), o nepříjemném barmanovi za barem, s poznámkami na hosty, ani nemluvím. Prostě z toho mám pocit, že když už si jdete dát oběd za 3000, tak byste měli odcházet nadšeni. Vracet už se asi nebudeme, ale restauraci doporučuji.
Celkově  
personál 4
prostředí 5
jídlo 4
Restaurace nabízí nádherný výhled na Karlův most a Vltavu z bezprostřední blízkosti, to je asi největší deviza tohoto podniku. Zatím máme zkušenost s příjemnou obsluhou. K lehkému pozdnímu obědu jsem měli Steak z grilované hovězí roštěné se sázeným vejcem a Tagliatelle s lesními houbami a smetanovou lanýžovou omáčkou, které měly velký úspěch u manželky. Dezert, Hruška pošírovaná ve svařeném víně, byl vynikající. Rozhodně doporučuji.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Food was excelent as well as service.
Celkově  
personál 4
prostředí 3
jídlo 5
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
Great view of the bridge even from inside. Great wine selection and overall very good service. Would highly recommend to people who wants to have romantic dinner with great view.

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO