Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 87 %   hodnoceno 92x 100 0
+ 1
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Hergetova Cihelna

Hergetova cihelna je luxusní restaurace na břehu Vltavy s vyhlášenou kuchyní, působivou atmosférou, elegantním  interiérem a nádherným výhledem na Karlův most a Staré Město.

Patří do vyhlášené skupiny restaurací Kampa Group a zaměřuje se na kreativní variace české a mezinárodní kuchyně. Denně tu můžete ochutnat nejčerstvější ryby, mořské plody a gurmánské saláty. Restaurace nabízí pestrý výběr vín z celého světa. Za návštěvu rozhodně stojí příjemná terasa u řeky.

Krátký výlet do minulosti. Hergetova cihelna nese jméno po svém zakladateli Leonardu Hergetovi, který pozemek u mostu na břehu Vltavy koupil v roce 1780 a kromě provozních budov cihelny na něm postavil i obytný dům. Celý areál je dnes kulturní památkou.

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Skvěle jídlo, obsluha i prostředí. Moc jsme si to užili..:-)
Celkově   
personál 1
prostředí 4
jídlo 4
food very delicious but the service a tragedy - waiting for starters for one hour and the same for main course.... explanation? We have 170 guests, we are full - I am sorry but this I don't expect from a restaurant which positions itself to be a prominent restaurant with the best view.... waiting for the bill for 15 minutes was only a last drop - group before wanted to split the bill and they all paid with cards, what a tragedy to have one terminal in such a restaurant.... summary: delicious food you can get at other places as well, avoid this restaurant if you want to keep your stress level the same .....
Celkově    
personál 1
prostředí 3
jídlo 3
Hergetova Cihelna nás hodně zklamala. Fakt, že tady mají přestřelené ceny a malé porce, to každý očekává. Ale přístup obsluhy v luxusní restauraci (jak se podnik prezentuje) byl na velmi špatné úrovni. Byli jsme zde ve skupině 9 lidí. Restaurace měla plnou pouze terasu, uvnitř neseděl skoro nikdo. Přesto nás obsluha celkem úspěšně ignorovala. Na všechny chody jsme dlouho čekali a dezert jsme si z časových důvodů radši ani nedali. Vrcholem bylo čekání na placení v délce 20 minut! Obsluha měla ještě tu drzost nám říct, že má plnou terasu hostů, a proto jsme my, kteří sedíme vevnitř, museli čekat. V tomto případě byla volba nulového spropitného naprosto jasná. Číšník Šimon by se měl naučit přístup "náš zákazník, náš pán" a možná si příště na spropitném vydělá. Já už se sem ale z principu nevrátím.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO