Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 87 %   hodnoceno 93x 100 0
+ 1
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Hergetova Cihelna

Hergetova cihelna je luxusní restaurace na břehu Vltavy s vyhlášenou kuchyní, působivou atmosférou, elegantním  interiérem a nádherným výhledem na Karlův most a Staré Město.

Patří do vyhlášené skupiny restaurací Kampa Group a zaměřuje se na kreativní variace české a mezinárodní kuchyně. Denně tu můžete ochutnat nejčerstvější ryby, mořské plody a gurmánské saláty. Restaurace nabízí pestrý výběr vín z celého světa. Za návštěvu rozhodně stojí příjemná terasa u řeky.

Krátký výlet do minulosti. Hergetova cihelna nese jméno po svém zakladateli Leonardu Hergetovi, který pozemek u mostu na břehu Vltavy koupil v roce 1780 a kromě provozních budov cihelny na něm postavil i obytný dům. Celý areál je dnes kulturní památkou.

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Nádherný den a skvělý oběd! Jednalo se o odkládanou oslavu, ale vyšla na výbornou. Všechny pokrmy jsme ochutnávali ve čtyřech lidech a jeden chod byl lepší než druhý... Sashimi tuňáková pizza s wasabi je špička a rovněž knedlíčky s trhaným kachnim masem. Hlavními chody byly kuřecí supreme, hovězí filet mignon a rybí chody losos a candát - BRAVO.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Skvěle jídlo, obsluha i prostředí. Moc jsme si to užili..:-)
Celkově   
personál 1
prostředí 4
jídlo 4
food very delicious but the service a tragedy - waiting for starters for one hour and the same for main course.... explanation? We have 170 guests, we are full - I am sorry but this I don't expect from a restaurant which positions itself to be a prominent restaurant with the best view.... waiting for the bill for 15 minutes was only a last drop - group before wanted to split the bill and they all paid with cards, what a tragedy to have one terminal in such a restaurant.... summary: delicious food you can get at other places as well, avoid this restaurant if you want to keep your stress level the same .....
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO