Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 96 % hodnoceno 48x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Hemingway Cocktail Bar

Celá atmosféra se nese v duchu velkého spisovatele a také známého milovníka barů Ernesta Hemingwaye, který proslavil nejeden koktejl. Interiér je více než autentický - tu psací stroj, tu zas staré dřevěné rolety nebo posezení v kožených sedačkách u hořícího krbu, na stěnách visí spisovatelovy fotky a citace, můžete si prolistovat i Kubánské listy. Sdružují také 1. rumový klub v ČR. Za hřích rozhodně stojí tzv. „tasting experience“ - několik vzorků rumů s kouskem čokolády, ořechy a sušeným ovocem. Nechybějí kvalitní doutníky.

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Super obsluha, drinky i atmosféra :-) Okrem toho tento podnik navštívil i Justin Bieber! Vidieť, že má nos na top cocktailové bary. Stojí to fakt za to! Odporúčam a rád sa vrátim!
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 3
Bar jsem navštívil po dlouhé době, moc příjemná obsluha i prostředí, drinky mě tentokrát tolik nechutnali, ale spíše to bylo mojí špatnou volbou. Určitě nadchne nestandardní prezentace.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO