Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 95 % hodnoceno 58x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Hemingway Cocktail Bar

Celá atmosféra se nese v duchu velkého spisovatele a také známého milovníka barů Ernesta Hemingwaye, který proslavil nejeden koktejl. Interiér je více než autentický - tu psací stroj, tu zas staré dřevěné rolety nebo posezení v kožených sedačkách u hořícího krbu, na stěnách visí spisovatelovy fotky a citace, můžete si prolistovat i Kubánské listy. Sdružují také 1. rumový klub v ČR. Za hřích rozhodně stojí tzv. „tasting experience“ - několik vzorků rumů s kouskem čokolády, ořechy a sušeným ovocem. Nechybějí kvalitní doutníky.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Bar se hodne zmenil za posledni 2 roky - navsteva ted predstavuje dlouhe cekani pred vchodem na misto a dlouhe cekani na objednavku. Navyse spravny bar mi mnel davat vodu k drinkum zdarma, co Hamingway tak nejak vypustil.vkazdem pripade drinky maji porad dokonale :-)
Celkově  
personál 5
prostředí 3
jídlo 5
Po delší době jsmě opět navšívili náš oblíbený podnik. Oběma koktejlového lístku byla příjemná, trohu hůře musíme ohodnotit prostředí, přeci jen taková bar by si zasloužil více než jen čtyřnohé stoličky. Bar doporučujeme, ale zkusili bychom při rezervaci uvést horní patro, ve kterém je přijemnější prostředí.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Nejoblíbenější bar v Praze. Nejen pro skvělé drinky, ale také pro svou strategickou polohu a úchvatný interiér. Ještě více oceňuji vstřícnost barmanů pouštět se do dobrodružství přípravy koktejlů na přání, namísto nabídky z nápojového lístku.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO