2 fotky

Online rezervace

Zarezervute si stůl a získejte až 6 kreditů

  • Datum
  • Čas
  • Osob
Tato rezervace je 100% garantovaná.
Na mapě

Informace Restaurace Hells Bells Beer Pub

Beer Pub je mladičkým bratrem světoznámé rockové hospody Hells Bells. Nabízí vynikající jídlo po celý den a samozřejmě luxusní pivo! V menu najdete pochutiny k pivu, polévky, speciality, klasiku, pečená masa a také velké steaky. Nezapomněli tu ani na zdravě žijící, kterým nabízí saláty, a nakonec je vždy sladká tečka v podobě dezertu. V pivnici vám nabízí možnost pořádat firemní akce, rauty i narozeninovou párty až pro 100 lidí!


Zobrazit více

Fotky našich uživatelů

Nejnovější hodnocení

  • Celkem:
  • Jídlo: 4
  • Personál: 2
  • Prostředí: 3

Klady: Nižší ceny Dobré jídlo. (měl jsem hovězí hamburger a byl vynikající, kámoška měla salát s kuřecími kousky a byla překvapená kolik masa dostala a jak moc to bylo dobré) Zápory: Uvítá Vás nápis na dveřích, zavírejte dveře. Vstupní dveře jsou totiž dost rozvyklané, nedovírají a pak fouká do celého lokálu. Klika je taky chatrná (takové závady by se v solidním podniku neměly vůbec objevovat). Špatný stav WC pro zákazníky ( nefunkční kliky, žádný obrousek ani toaleťík) Drobnosti: Personál i přesto, že se snažil obsluhovat poctivě, moc dlouho mu elán nevydržel. Uvítal bych kdyby měl personál nějaké uniformy, či jiné rozeznání od ostatních lidí. Líbil se mi jídelníček na jednu A4 + nápojový lístek A4, akorát tam chyběl nějaký cider.

Všechna hodnocení

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Telefonní číslo neexistuje

Otevírací doba

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace