Nastavení cookies

Cookies jsou malé textové soubory, které jsou při vaší návštěvě webových stránek Restu těmito stránkami anebo stránkami našich partnerů zasílány a ukládány do vašeho prohlížeče.

Zavřít

Dne 14. října byla vládou České republiky přijata krizová opatření, která, mimo jiné, zakazují přítomnost veřejnosti v provozovnách stravovacích služeb. Nařízení platí do odvolání a v tomto období nebude možné prostřednictvím portálu Restu vytvářet rezervace. Děkujeme za pochopení.

9 fotek
Na mapě

Podobné podniky

Zobrazit další

Informace Hejtmanský dvůr

Restaurace v hotelu Hejtmanský dvůr nabízí nabídku poctivé české i mezinárodní kuchyně v moderním pojetí, zajímavé snoubení chutí a vůní i kreativní servírování. Lze vybírat z poledního menu, a la cartu, tematické nabídky pro dané období i zážitkových menu nejen pro slavnostní příležitosti. Nabízí vzdušný elegantní prostor s výhledem přímo do nebe, dětský koutek, salonky a původní gotická vinárna pro nerušený obchodní oběd či rodinnou oslavu. V létě je k dispozici zahrádku přímo na náměstí královského města Slaný. Vychází vstříc hostům s alergiemi i intolerancemi např. na lepek. Stačí se domluvit s personálem. 

Zobrazit více

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Tento formulář je chráněn pomocí reCAPTCHA a jeho odesláním souhlasíte se smluvními podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů společnosti Google.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Otevírací doba