Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 77 %    hodnoceno 6x 100 0
+ 20
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Havlíčkova restaurace

Přehled hodnocení
77% celkově
77% personál
74% prostředí
70% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 0x
4 5x
3 1x
2 0x
1 0x

Hodnocení restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Rozhodně doporučuji spíše piva než vína, tam jejich výběr i způsob podávání vážně hapruje. Plusem jsou velmi příjemné ceny, pozorný servis a podávání kohoutkové vody zdarma.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Překvapilo mě, že se dá v centru Prahy naobědvat za přijatelnou cenu. A ještě chutně. Restaurace nabízí polední jídlo, které nám moc chutnalo. Obsluha byla milá.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Přes počáteční problém s reservací nakonec vše v pořádku. Obsluha příjemná. Jídlo úplně hodnotit nemůžu, jelikož jsem měli pouze chuťovky k pivu, ale celkově spokojenost.
Celkově  
personál 4
prostředí 3
jídlo 3
Velmi dobrou polohu kousek od metra a nádraží doplňuje příjemná a rychlá obsluha. Vařit zde umí "česky, ukrajinsky i mezinárodně". U piv se drží plzeňské provenience. Boršč a burgery lze doporučit.
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
Staročeská restaurace s typickými jídly. Pochutnala jsem si na silném vývaru, svíčkové s knedlíkem a domácích lívancích. Průměrná restaurace s předvídatelným menu. Nezklamala, ale ani nenadchla.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Prijemna restaurace blizko Masarykova nadrazi. Pivo maji Plzen, coz je dnes takova jistota. Obsluha prijemna. Interier restaurace je novy, moderni. Neni co vytknout.

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO