Nastavení cookies

Cookies jsou malé textové soubory, které jsou při vaší návštěvě webových stránek Restu těmito stránkami anebo stránkami našich partnerů zasílány a ukládány do vašeho prohlížeče.

25 fotek
Na mapě

Podobné podniky

Zobrazit další

Informace Havana Restaurant

Havana Restaurant je jednou z nejoriginálnějších a nejstylovějších restaurací v Brně. Těšte se na úžasnou kubánskou  atmosféru, pestré menu a největší výběr rumů v celé Evropě.

Originální interiér Havana Restaurantu vás přenese přímo na Kubu. Atmosféru dotváří palmy, tlusté doutníky, Che Guevara, Fidel Castro, proslulé buicky, sombrera, kubánské vlajky a spousta dalších dekorací. Působivé jsou i rozbořené zdi popsané fixkami,  akvárka s rybkami a nově  i terárium s dvěma kolumbijskými kajmany.

Na své si tu přijdou především milovníci kubánské, španělské a mezinárodní kuchyně. Bohaté přehlídce chutí vévodí masové speciality, čerstvé ryby, dary moře a spousta dalších delikates. Nechybí ani pokrmy pro vegetariány.

Havana Restaurant nabízí přes 1600 druhů rumů, spoustu koktejlů a vín z Moravy i zahraničí. Široký je také výběr originálních kubánských, dominikánských a jihoamerických doutníků.

Zobrazit více

Fotky našich uživatelů

Nejnovější hodnocení

  • Celkem:
  • Jídlo: 5
  • Personál: 5
  • Prostředí: 5

Jelikož jsem zde nenašla kontakt na vedlejší cukrarnu , musím napsat zde. Byla jsem se svým přítelem na večeři v restauraci a vše bylo super. Naše nadšení však nebylo z vedlejší cukrarny Havana. Při vstupu jsem se lepila na podlahu než jsem prišla k vystavenym zákuskům. Za pokladnu se postavila ne zrovna moc prijemně tvařící se blondynka, kterou jsme evidentně asi svym prichodem moc nepotešili. Na otazku zda je zde možné dát si pslačinky stroze za to rychle odpověděla že je nemaji. Vyběr zmrzliny pouze ze šesti druhů z toho dvě poloprazdné . Usadili jsme se tedy na kafe a dali si zákusek, ale ani ten jsme nedojedli zrovna čerstvê nechutnal a byl poněkud tvrdčí. Dál se nám již nechtělo experimentovat. Nabidka cukrarny je velice omezená a to co bylo nabidnuto nebylo zrovna vábivé. Zijeme v Německu a v Restauraci jsme byli ted po pěti letech a spokojeni , ale cukrarna pro nás byla novinkou a né zrovna milou. Pani číšnice vše dovršila , když jsme platili spočítala nám to na bločku klasickych účtenek . Takže ani ucet s pokladny. Je otázkou co nám vubec naučtovala. Přítel to zaplatil, protože když viděl že se tváří jak bůh pomsty neměl chut nic namitat. Blondynku s copánkem ta práce evidentně nebavi. Restauraci vzdy rádi navštívime, ale měl by jste obsluhu do cukrarny vybirat stejně pečlivě jako do restaurace. Tahle pani vám úplně kazí renome. Vaší cukrarnu rozhodně už nenavštivyme.

Všechna hodnocení

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Tento formulář je chráněn pomocí reCAPTCHA a jeho odesláním souhlasíte se smluvními podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů společnosti Google.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Otevírací doba

Nyní otevřeno