Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Je nám líto, ale nemůžeme vám nabídnout rezervaci do této restaurace. Je to tím, že restaurace si nepřeje přijímat on-line rezervace. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Havana Restaurant

Havana Restaurant je jednou z nejoriginálnějších a nejstylovějších restaurací v Brně. Těšte se na úžasnou kubánskou  atmosféru, pestré menu a největší výběr rumů v celé Evropě.

Originální interiér Havana Restaurantu vás přenese přímo na Kubu. Atmosféru dotváří palmy, tlusté doutníky, Che Guevara, Fidel Castro, proslulé buicky, sombrera, kubánské vlajky a spousta dalších dekorací. Působivé jsou i rozbořené zdi popsané fixkami,  akvárka s rybkami a nově  i terárium s dvěma kolumbijskými kajmany.

Na své si tu přijdou především milovníci kubánské, španělské a mezinárodní kuchyně. Bohaté přehlídce chutí vévodí masové speciality, čerstvé ryby, dary moře a spousta dalších delikates. Nechybí ani pokrmy pro vegetariány.

Havana Restaurant nabízí přes 1600 druhů rumů, spoustu koktejlů a vín z Moravy i zahraničí. Široký je také výběr originálních kubánských, dominikánských a jihoamerických doutníků.

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Úžasná restaurace, výborné jidlo, příjemný personál
Celkově
personál 4
prostředí 5
jídlo 5
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Nenechte se odradit exteriérem líšeňských paneláků, návštěva této kubánské restaurace v Brně za to po mnoha, ne-li všech stránkách, opravdu stojí. Svědčí o tom nejen plná rezervovanost, snažila jsem se dnes o rezervaci přes Restu, ale nepodařilo se, u dveří mi však stále dali přednost, i přes následně příchozí 4 zákazníky. Jídlo, pití, prostředí - bohatý, rozmanitý, chutný, skvělý výběr. Vřele doporučuji!
Havana Restaurant
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO