Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 85 %   hodnoceno 49x 100 0
+ 1
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Harry's restaurant

Budova, ve které se Harry´s restaurant nachází, byla kompletně zrekonstruována v roce 2003. Během rozsáhlé rekonstrukce se našla vyzděná schránka, ve které byl nalezen cestovní kufřík s hodnotným obsahem, který patřil Helmutu Seidlovi alias Harrymu. Majiteli se tak ulehčilo hledání příznačného názvu restaurace.

Postava Harryho vás v restauraci provází na každém kroku. Stane-li se vám, že při pobytu v restauraci uslyšíte temný baryton, neděste se... To vás jen Harry přišel přivítat.

Recenze restaurace

Celkově
personál 4
prostředí 5
jídlo 5
Restaurace zaujme netradičním interiérem lehce ve stylu Divokého západu. Vhodná pro milovníky steaků a českých pokrmů. Dobré pivo, jídlo vynikající, obsluha milá. Doporučuji k návštěvě
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Overall restaurant is pretty good. I''ll recommend it for people who want to taste Czech cousins in a non-touristic part of Prague. They also have several tap beers in addition. Goulash soup is one of the best I've ever tasted.
Celkově    
personál 1
prostředí 2
jídlo 3
Stará zahulená putyka s příšerně kycovitou výzdobou a la salloon, která se ovšem snaží tvářit jako něco lepšího. Obsluha byla příjemná, ale zoufale pomalá, navíc v poloprazdnem lokále, na pivo jsem čekal 10 minut. Jídlo jsem vynechal a raději kvapne odešel jinam. Nedoporučuji.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO