Nastavení cookies

Cookies jsou malé textové soubory, které jsou při vaší návštěvě webových stránek Restu těmito stránkami anebo stránkami našich partnerů zasílány a ukládány do vašeho prohlížeče.

4 fotky
Podnik mimo provoz

Je nám líto, ale tento podnik ukončil provoz. Podívejte se na podobné podniky v okolí.

Na mapě

Podobné podniky

Zobrazit další

Informace Harry´s restaurant

Stylový Harry´s restaurant je součástí Hotelu Oya a nabízí vynikající pokrmy české a mezinárodní kuchyně. Lákat Vás budou nejen speciality na otevřeném ohni, ale i do detailu dotažené chody vhodně doplněné aktuální vinnou kartou.
Budova ve které se Harry´s restaurant nachází byla kompletně zrekonstruována v roce 2003. Během rozsáhlé rekonstrukce se našla vyzděná schránka ve které byl nalezen cestovní kufřík s hodnotným obsahem, který patřil Helmutu Seidlovi alias Harrymu. Majiteli se tak ulehčilo hledání příznačného názvu restaurace. Postava Harryho Vás v restauraci provází na každém kroku. Stane-li se vám, že při pobytu v restauraci uslyšíte temný baryton, neděste se... To vás jen Harry přišel přivítat.
K restauraci patří také Skybar Sedmé nebe - Atraktivní bar se nachází na střeše hotelové budovy a pyšní se jedinečným výhledem na Prahu. Vychutnat si zde můžete alkoholické koktejly, vína, piva, kávu nebo kubánské doutníky. Ideální letní kombinace je ledově vychlazené Mojito podávané na jedné z našich zatravněných teras doplněné čerstvým doutníkem Cohiba.Zobrazit více

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Tento formulář je chráněn pomocí reCAPTCHA a jeho odesláním souhlasíte se smluvními podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů společnosti Google.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Otevírací doba