Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 75 %    hodnoceno 6x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Restaurace Harmonie

Hodnocení restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Výborné jídlo, krasne prostředí a velmi příjemný personál. Doporučuji!
Celkově    
personál 2
prostředí 4
jídlo 2
Prostředí restaurace je velmi pěkné, ale jídlo bych si zde znovu nedal. Zvolili jsme z denního menu č. 1 to jest "Kuřecí s brusinkami a kaší". Porce masa byla jako pro malé dítě. Pokryté bylo z 1/3 brusinkami z kompotu a polité univerzální hnědou omáčkou. K tomu celému dali oschlou kaši. Podtrženo sečteno... Sem již znovu ne.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
K oslavě svátku Martina jsme si vybraly svatomartinské menu, v příjemném prostředí této lázeňské restaurace. Personál byl velmi vstřícný a milý, cítily jsme se vítány.
Restaurace Harmonie Restaurace Harmonie Restaurace Harmonie
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 3
Do Třeboně jezdíme rádi a celkem často, místní smažáková gastronomie je pro nás však stále překvapivá. Proto jsme byli dost šťastni, když jsme objevili v Harmonii opravdové saláty z čerstvé zeleniny, nápadité polévky i sladkou klasiku v podobě kynutých lívanečků s teplými borůvkami. Někdy se to ale může vymknout z ruky jako dnes. Tagliatelle s lososem a smetanou chutnaly jako hodně ostrá majonéza a dětské jídlo plavalo v tuku a vcelku bylo bez chuti. Příště se vrátíme opět k salátům. Ty nám minule moc chutnaly. Obsluha je superpozorná a milá, vstřícná. Prostředí útulné a venku na zahrádce můžete pozorovat soumrak zvolna pohlcující krajinu. Hezké. A příjemné.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO