Nastavení cookies

Cookies jsou malé textové soubory, které jsou při vaší návštěvě webových stránek Restu těmito stránkami anebo stránkami našich partnerů zasílány a ukládány do vašeho prohlížeče.

Zavřít

Dne 18. prosince byla vládou České republiky přijata krizová opatření, která, mimo jiné, zakazují přítomnost veřejnosti v provozovnách stravovacích služeb. Nařízení platí do odvolání a v tomto období nebude možné prostřednictvím portálu Restu vytvářet rezervace. Děkujeme za pochopení.

6 fotek
Na mapě

Informace Restaurace Harmonie

Restaurace s celkovou kapacitou 100 míst k sezení se nachází v přízemí areálu lázní. Je pro vás připravena široká nabídka pokrmů české i mezinárodní kuchyně, rybí speciality. K dispozici jsou tu tři salonky, letní terasa. Restaurace nabízí možnost pořádání svateb, rodinných oslav, abiturientských setkání, firemních akcí, školení. 

Zobrazit více

Fotky našich uživatelů

Nejnovější hodnocení

Celkové:
 • Jídlo:
  4
 • Personál:
  3
 • Prostředí:
  4

Restaurace v lázeňském domě Aurora je již několik let na velmi dobré úrovni. Jezdíme pravidelně s přáteli do lázní a vždy sem zajdeme alespoň dvakrát na večeři. Umějí dobře jak ryby, tak i maso, rizoto a další jídla. Také předkrmy a desrty jsou velmi dobé. Mají také slušný výběr vín.

Jaroslav Krýsl
Doporučuje restauraci
Byla recenze užitečná?
Ano
(1)
Celkové:
 • Jídlo:
  5
 • Personál:
  5
 • Prostředí:
  5

Výborné jídlo, krasne prostředí a velmi příjemný personál. Doporučuji!

Uživatel Restu
Doporučuje restauraci
Byla recenze užitečná?
Ano
(0)
Celkové:
 • Jídlo:
  2
 • Personál:
  2
 • Prostředí:
  4

Prostředí restaurace je velmi pěkné, ale jídlo bych si zde znovu nedal. Zvolili jsme z denního menu č. 1 to jest "Kuřecí s brusinkami a kaší". Porce masa byla jako pro malé dítě. Pokryté bylo z 1/3 brusinkami z kompotu a polité univerzální hnědou omáčkou. K tomu celému dali oschlou kaši. Podtrženo sečteno... Sem již znovu ne.

Štěpán Rešl
Nedoporučuje restauraci
Byla recenze užitečná?
Ano
(0)
Všechna hodnocení

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Tento formulář je chráněn pomocí reCAPTCHA a jeho odesláním souhlasíte se smluvními podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů společnosti Google.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Otevírací doba