Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 84 %   hodnoceno 108x 100 0
+ 1
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Hard Rock Cafe Prague

Přehled hodnocení
84% celkově
84% personál
89% prostředí
83% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 51x
4 39x
3 17x
2 1x
1 0x

Hodnocení restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Celkově   
personál 4
prostředí 3
jídlo 3
This is your typical American style restaurant with large Burgers and BBQ treats, the staff were friendly, fun and efficient. The mains were good, really tasty, however the Oreo cheesecake desert was really disappointing. While we had a nice evening it didn't offer that wow factor to encourage us to return.
Celkově   
personál 3
prostředí 4
jídlo 3
Restaurace má určitě zvláštní atmosféru. Hamburger nebyl špatný, ale také ne nejlepší, hranolky výborné. Obsluha milá, ale přišla mi chaotická. Ceny vysoké, vzhledem k místu jsme s tím počítali. Bohužel jsme seděli na koženkových lavicích a bylo docela vedro, takže jsme za chvilku byli všichni úplně propocení. Pokud máte rádi muziku a hamburger, tak je to fajn hospoda, ale za kulinářským zážitkem doporučuji jít jinam.
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
Hard Rock Café je spíš pojem, který má tradici, než podnik, kam by měl člověk zavítat za skvělým jídlem a pitím. Jídlo i obsluha průměr. Celý podnik spíš cílen na turisty. Jídlo předražené, v ceně koktejlů je i cena skleničky, kterou si návštěvník může vzít domu... ale podle to málokdo ví... Je fajn se tam podívat, ale je to spíš jednorázová záležitost, než místo kam se člověk rád vrací..
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Koncept je hodně zaměřený na turisty a tomu odpovídají ceny nápojů a jídla. Míchané koktejly moc nedoporučuji. Očekával bych Plzeň, mají pouze Staropramen. Burger chuťově ok.
Celkově   
personál 3
prostředí 4
jídlo 3
Tady je zákazník z ČR pouze nežádoucí číslo. To že jsou tu nesmyslné ceny je dáno samozřejmě místem, ale horší je ta kvalita jídla, která odpovídá spíš běžnému bufetu.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
As always absolutely great food, atmosphere and people
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově
personál 4
prostředí 5
jídlo 5
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Oba jsme si dali hamburger, který byl výborný a veliký. Možná bych mu jen vytkla to, že houska byla skoro studená, což by se u burgeru stát nemělo. I když jsou ceny trochu vyšší, tak velikost porcí i kvalita jídla jim určitě odpovídá a plusem je bezedný nápoj, pokud si dáte hlavní jídlo (to je společné pro všechny restaurace Hard Rock Café i v zahraničí). K tomu krásně hrála živá kapela, takže to byl moc příjemný večer.

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO