Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 86 %   hodnoceno 90x 100 0
+ 20
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Hard Rock Cafe Prague

Přehled hodnocení
86% celkově
83% personál
92% prostředí
85% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 43x
4 32x
3 12x
2 1x
1 0x

Hodnocení restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově
personál 4
prostředí 5
jídlo 5
Hard rock café má prostě vlastní atmosféru a dost možná je to vlastní svět. Výborná žebra, ktorá velikostí musí nasýtit i největší jedlíky. Jednoznačne doporučuju.
Celkově  
personál 4
prostředí 5
jídlo 4
Celkově
personál 3
prostředí 5
jídlo 4
Hard rock Café jsme navštívili v rámci koncertu Queen revivalu k výročí narození Freddieho Mercuryho... prostředí se nám velmi líbilo, atmosféra byla bezvadná, objednané koktejly neměly chybu, jen ceny jsou tu dost nadsazené Kladně hodnotím vstup na koncert zdarma resp. dobrovolné vstupné
Hard Rock Cafe Prague
Celkově   
personál 3
prostředí 4
jídlo 3
Hard Rock Café nás neuchvátilo, protože ceny jsou vysoké a hlavně se je v podstatě u některých položek jako jsou koktejly v Happy Hour předem nedozvíte... část personálu nemluví vůbec česky, což je pro některé hosty problémem...
Hard Rock Cafe Prague
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Personál a atmosféra v hard rock cafe je výborná. Jídlo bylo taktéž skvělé. Avšak samozřejmě kvůli lokalitě a proslulému jménu podniku je cena jídel a drinků vyšší.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Great service, tasty food and awesome atmosphere! I even forgot to print Restu voucher and manager offered me to send it to her email so that she could print it.
Celkově  
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Tahle restaurace je pojem sama o sobě... Za mě ve zkratce obsluha milá, jídlo a pití dobré, jen ty ceny docela vyšší, ale to asi každý čeká. Plus je, že je restaurace dost velká a má několik pater, takže se tu snad vždy najde volné místo.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Obsluha - kontakt s celkem třemi zaměstnanci - všichni ochotní a milí Jídlo - žebra vynkající jako vždycky, ale burgery z nabídky World Burger Tour nebyly k mání, nikde info, ani na stránkách, přitom akce má být až do září - prý vyčerpané suroviny :-) Potěšením Happy Hour na některé vybrané drinky (poloviční cena). Prostředí - klasika, stoly čisté, dobrá atmosféra, vše v pořádku Rezervace - po telefonu sděleno, že rezervace není možná (na 18:00hod), přitom přes Restu.cz byla provedena a při příchodu i nalezena v knize rezervací - zafungovalo dobře - zřejmě některý nedoškolený zaměstnanec HRC na telefonu... Celkově velice ale příjemný večer.

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO