Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 86 %   hodnoceno 97x 100 0
+ 10
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Hard Rock Cafe Prague

Přehled hodnocení
86% celkově
86% personál
93% prostředí
85% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 45x
4 36x
3 13x
2 1x
1 0x

Hodnocení restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Oba jsme si dali hamburger, který byl výborný a veliký. Možná bych mu jen vytkla to, že houska byla skoro studená, což by se u burgeru stát nemělo. I když jsou ceny trochu vyšší, tak velikost porcí i kvalita jídla jim určitě odpovídá a plusem je bezedný nápoj, pokud si dáte hlavní jídlo (to je společné pro všechny restaurace Hard Rock Café i v zahraničí). K tomu krásně hrála živá kapela, takže to byl moc příjemný večer.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Excellent restaurant in heart of Prague. Each time give us unforgettable emotions. Food was wonderful as usual. Live music and nice atmosphere make our valentine day very romantic
Celkově  
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
V restauraci Hard Rock Cafe Prague jsem byla poprvé a moc se mi tam líbilo. Nejvíce spokojená jsem byla s personálem, všichni byli moc příjemní a ochotní. Jídlo bylo skvělé. Ceny jsou vyšší, ale to se dá očekávat v turistické restauraci.
Celkově  
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
Hard rock Cafe is Hard Rock Cafe...service is friendly and funny, ambience is amazing, in my opinion one of the best hard Rock Cafe in the world. The food is ok, but very expensive compared with the average of Prague.
Celkově   
personál 3
prostředí 4
jídlo 4
Kvalita jídla i obsluhy v této restauraci kolísá. Pokud hodnotím pouze svou poslední návštěvu, pak bylo jídlo velmi dobré. Obsluhovalo nás dohromady snad pět slečen. Vždy k našemu stolu někdo přiběhl a ptal se, zda je vše v pořádku a zda si chceme ještě něco objednat. To bylo dost rušivé. Někteřé servírky byly milé a ochotné, jiné klackovité a přehnaně familiérní. Prostředí tu bývá hlučné. Do hrající hudby halasí party turistů. Ale to k takovému typu "zábavní" restaurace tak nějak patří.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
Mali sme teambuilding s kolegami. Obsluha bola naozaj super, mily a zabavny casnik. Jedlo bolo taktiez vyborne, burgre, rebra ci steak, vsetkym chutilo, nemali sme ziadne problemy.
Celkově  
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Byli jsme zde poprvé na večeři. Ceny jsou s porovnání s jídlem poněkud vysoké. Jídlo bylo velmi dobré a dezerty byli přímo ohromné ( spíše tak pro 2-3lidi) . Obsluha taky velmi milá.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově
personál 4
prostředí 5
jídlo 5
Hard rock café má prostě vlastní atmosféru a dost možná je to vlastní svět. Výborná žebra, ktorá velikostí musí nasýtit i největší jedlíky. Jednoznačne doporučuju.
Celkově  
personál 4
prostředí 5
jídlo 4

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO