Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 87 %   hodnoceno 116x 100 0
+ 1
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Hard Rock Cafe Prague

Hard Rock Cafe Praha je jeden z největších v Evropě. Najdeme jej v samém srdci staré Prahy, ani ne padesát metrů od Staroměstského náměstí v historické budově v neorenesančním stylu, kde zabírá celá tři patra na celkovém prostoru o takřka dvou tisících metrech čtverečních. Své hosty HRC láká do dvou zdějších pulzujících barů, stejně jako na svou jedinečnou sbírku rockových rekvizit vybraných z nejlepších kousků světové kolekce sítě HRC, včetně stylového, ručně vyrobeného pětimetrového lustru ve tvaru kytary .
Podnik s restaurací o kapacitě 600 osob s nabídkou jídel a specialit americké kuchyně. Možnost pořádání koncertů, firemních večírků, konferencí a oslav.

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Americká klasika...marinované žebra, burger a monstrózní dezert na závěr splnili očekávání na 100%. Je potřeba mít správně nastavená očekávání a pák nešlápnete vedle ;)
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
Škoda těch nadsazených cen za jídlo. Jinak profesionální barmani a obsluha a designově naprosto exkluzivní prostředí. I když je to na mě možná too fancy, takto si představuju, že by to mělo vypadat!
Zobrazit reakci restaurace
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Zobrazit reakci restaurace
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO