Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 84 %   hodnoceno 109x 100 0
+ 1
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Hard Rock Cafe Prague

Hard Rock Cafe Praha je jeden z největších v Evropě. Najdeme jej v samém srdci staré Prahy, ani ne padesát metrů od Staroměstského náměstí v historické budově v neorenesančním stylu, kde zabírá celá tři patra na celkovém prostoru o takřka dvou tisících metrech čtverečních. Své hosty HRC láká do dvou zdějších pulzujících barů, stejně jako na svou jedinečnou sbírku rockových rekvizit vybraných z nejlepších kousků světové kolekce sítě HRC, včetně stylového, ručně vyrobeného pětimetrového lustru ve tvaru kytary .
Podnik s restaurací o kapacitě 600 osob s nabídkou jídel a specialit americké kuchyně. Možnost pořádání koncertů, firemních večírků, konferencí a oslav.

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Do Hard Rocku se chodí na žebra, který jsou rady famózni. Maso odpadá od kosti a není nutný používat nůž. Můžu jedině doporučit. Na velikost porce se určitě nebudete stěžovat ;).
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Celkově   
personál 4
prostředí 3
jídlo 3
This is your typical American style restaurant with large Burgers and BBQ treats, the staff were friendly, fun and efficient. The mains were good, really tasty, however the Oreo cheesecake desert was really disappointing. While we had a nice evening it didn't offer that wow factor to encourage us to return.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO