Nastavení cookies

Cookies jsou malé textové soubory, které jsou při vaší návštěvě webových stránek Restu těmito stránkami anebo stránkami našich partnerů zasílány a ukládány do vašeho prohlížeče.

Zavřít

Dne 18. prosince byla vládou České republiky přijata krizová opatření, která, mimo jiné, zakazují přítomnost veřejnosti v provozovnách stravovacích služeb. Nařízení platí do odvolání a v tomto období nebude možné prostřednictvím portálu Restu vytvářet rezervace. Děkujeme za pochopení.

14 fotek

Online rezervace

Restaurace přijímá rezervace přes portál Restu.

Rezervovat stůl V této restauraci lze použít Restu voucher.
Na mapě

Informace Hard Rock Cafe Prague

Kultovní řetězec Hard Rock Cafe byl založen v roce 1971 a v současné době disponuje 256 pobočkami v 76 zemích světa. Hard Rock Cafe Praha, druhé největší Hard Rock Cafe v Evropě, rozkládající se na více než 1 900 metrech čtverečních s kapacitou 400 hostů k usazení, otevřelo svou pobočku v historické budově V. J. Rott v roce 2009 a najdete jej v srdci staré Prahy méně než 50 metrů od Staroměstského náměstí.
Restaurace Hard Rock Cafe se rozkládá na třech patrech s několika pulsujícími bary a disponuje příjemnou letní venkovní terasou. Restaurace je otevřena denně od 11:30 a nabízí to nejlepší z americké kuchyně – celosvětově vyhlašená žebírka, legendární burgery, saláty, dezerty, prvotřídní koktejly.
Doménou restaurace je na míru vyrobený pětimetrový lustr ve tvaru kytary zdobený 9 444 kusy tradičního českého křišťálu. Hard Rock Cafe se pyšní rozsáhlou sbírkou 300 kusů originálních hudebních artefaktů od nejslavnějších světových, českých a slovenských hudebních hvězd jako např. Elvis Presley, Beatles, Rolling Stones, Madonna, U2, Kiss, Depeche Mode, Bob Dylan, David Koller a mnoho dalších. Součástí budovy je Rock Shop nabízející širokou škálu dárkových a sběratelských předmětů, trendového oblečení, módních doplňků, dětského sortimentu oblečení a hraček s hudebními motivy. 

Pro více informací navštivte

https://www.hardrockcafe.com/location/prague/cs/​

Zobrazit více

Fotky našich uživatelů

Nejnovější hodnocení

Celkové:
 • Jídlo:
  3
 • Personál:
  5
 • Prostředí:
  5

Ověřená hodnocení jsou hodnocení, která byla vytvořena na základě reálné návštěvy podniku. Celkové hodnocení je vypočítáváno pouze na základě ověřených hodnocení.

Ověřené

Sarka S.
Doporučuje restauraci
Celkové:
 • Jídlo:
  4
 • Personál:
  5
 • Prostředí:
  5

jelito
Doporučuje restauraci
Celkové:
 • Jídlo:
  3
 • Personál:
  4
 • Prostředí:
  4

Ověřená hodnocení jsou hodnocení, která byla vytvořena na základě reálné návštěvy podniku. Celkové hodnocení je vypočítáváno pouze na základě ověřených hodnocení.

Ověřené

Vyrazili jsme na večeři s přáteli. První, co mě zarazilo, byl personál - všichni působili unaveně a bez zájmu. Když jsme během večera chtěli ještě něco objednat, byl problém najít obsluhu a upoutat její pozornost. Na konci večera už jsme si mysleli, že nebude ani komu zaplatit. Což bylo poněkud trapné. Jídlo bylo dobré. Vyzkoušeli jsme i nový vegetariánský burger a rozhodně je lepší než původní varianta. Takže co se týče jídla, vše bylo v pořádku. Pokud jde o prostředí, stoly u zábradlí nejsou osvětlené, tak jsme se raději přesunuli do boxu, kde jsme viděli na jídelní listek i na sebe. A ještě jedna poznámka, HRC láká návštavníky na příjemné posezení s přáteli, jenže s těmi si bohužel moc nepopovídáte, protože v celém prostoru doslova řve reprodukovaná hudba. Ano, HRC je o hudbě, o tom žádná, ale hlasitost neumožňuje komunikaci mezi hosty.

Iva
Doporučuje restauraci
Byla recenze užitečná?
Ano
(0)
Všechna hodnocení

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Tento formulář je chráněn pomocí reCAPTCHA a jeho odesláním souhlasíte se smluvními podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů společnosti Google.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Otevírací doba

Nyní otevřeno