Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 85 %   hodnoceno 106x 100 0
+ 1
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Hard Rock Cafe Prague

Hard Rock Cafe Praha je jeden z největších v Evropě. Najdeme jej v samém srdci staré Prahy, ani ne padesát metrů od Staroměstského náměstí v historické budově v neorenesančním stylu, kde zabírá celá tři patra na celkovém prostoru o takřka dvou tisících metrech čtverečních. Své hosty HRC láká do dvou zdějších pulzujících barů, stejně jako na svou jedinečnou sbírku rockových rekvizit vybraných z nejlepších kousků světové kolekce sítě HRC, včetně stylového, ručně vyrobeného pětimetrového lustru ve tvaru kytary .
Podnik s restaurací o kapacitě 600 osob s nabídkou jídel a specialit americké kuchyně. Možnost pořádání koncertů, firemních večírků, konferencí a oslav.

Recenze restaurace

Celkově   
personál 3
prostředí 4
jídlo 3
Restaurace má určitě zvláštní atmosféru. Hamburger nebyl špatný, ale také ne nejlepší, hranolky výborné. Obsluha milá, ale přišla mi chaotická. Ceny vysoké, vzhledem k místu jsme s tím počítali. Bohužel jsme seděli na koženkových lavicích a bylo docela vedro, takže jsme za chvilku byli všichni úplně propocení. Pokud máte rádi muziku a hamburger, tak je to fajn hospoda, ale za kulinářským zážitkem doporučuji jít jinam.
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
Hard Rock Café je spíš pojem, který má tradici, než podnik, kam by měl člověk zavítat za skvělým jídlem a pitím. Jídlo i obsluha průměr. Celý podnik spíš cílen na turisty. Jídlo předražené, v ceně koktejlů je i cena skleničky, kterou si návštěvník může vzít domu... ale podle to málokdo ví... Je fajn se tam podívat, ale je to spíš jednorázová záležitost, než místo kam se člověk rád vrací..
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Koncept je hodně zaměřený na turisty a tomu odpovídají ceny nápojů a jídla. Míchané koktejly moc nedoporučuji. Očekával bych Plzeň, mají pouze Staropramen. Burger chuťově ok.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO