Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 86 %   hodnoceno 97x 100 0
+ 10
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Hard Rock Cafe Prague

Podnik s restaurací o kapacitě 600 osob s nabídkou jídel a specialit americké kuchyně. Možnost pořádání koncertů, firemních večírků, konferencí a oslav.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Oba jsme si dali hamburger, který byl výborný a veliký. Možná bych mu jen vytkla to, že houska byla skoro studená, což by se u burgeru stát nemělo. I když jsou ceny trochu vyšší, tak velikost porcí i kvalita jídla jim určitě odpovídá a plusem je bezedný nápoj, pokud si dáte hlavní jídlo (to je společné pro všechny restaurace Hard Rock Café i v zahraničí). K tomu krásně hrála živá kapela, takže to byl moc příjemný večer.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Excellent restaurant in heart of Prague. Each time give us unforgettable emotions. Food was wonderful as usual. Live music and nice atmosphere make our valentine day very romantic
Celkově  
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
V restauraci Hard Rock Cafe Prague jsem byla poprvé a moc se mi tam líbilo. Nejvíce spokojená jsem byla s personálem, všichni byli moc příjemní a ochotní. Jídlo bylo skvělé. Ceny jsou vyšší, ale to se dá očekávat v turistické restauraci.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO