Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 82 %   hodnoceno 14x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Hany Bany Café Bar

Hany Bany – přes den kavárnička jako stvořená pro kavárenské povaleče, ve které si každý může dělat, co chce. K večeru se situace nepozorovaně mění. Vzniká hospoda – pub v irském stylu, dupárna s muzikou a velkým výběrem pití.

Recenze restaurace

Celkově   
personál 4
prostředí 3
jídlo 3
Studentské místo s nezaměnitelnou atmosférou, která je navíc podpořena stylovým interiérem. Vyšli nám vstříc i s početnější rezervací. Jídla do stovky i více druhů piv. Návštěva stojí za to.
Celkově   
personál 3
prostředí 5
jídlo 3
Prostě a jednoduše nejlepší shromaždiště studentů v Praze. Jídla do stovky, pivo, obstojné víno a hlavně nezaměnitelná atmosféra. Vždy se ráda vracím. Bez rezervace ale bez šance.
Celkově  
personál 5
prostředí 5
jídlo 3
Skvělá hospoda, která si v extrémně turistické lokalitě zachovává kouzlo a bezkonkurenční ceny (především za Leffe). Burger bych nedoporucila, byla to jen sucha houska, ale burrito texmex bylo dobrý.
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO