Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených Hodnocení: Již brzy
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Hany Bany Music Club

Exkluzivní hudební klub se nachází v těsné blízkosti Kongresového centra Praha. V klubu jsou Tři unikátní bary – Great bar – nejdelší 25ti metrový bar v Praze, koktejlový bar s profesionální freestyle barmanskou show každý večer, VIP lounge bar s kapacitou 150 míst a úplně nový Top class salónek, který je srovnatelný s nejluxusnějšími designovými prostory v zahraničních klubech. Ve všech prostorách Hany Bany Praha je bezdrátový internet. V Klubu nechybí ani vlastní podzemní garáže. Klub se může pochlubit nadčasovým moderně zrekonstruovaným interiérem, perfektní zvukovou i vizuální technikou a vychytanou světelnou show. Nejlepší drinky, skvělé párties se zahraniční účastí a nejlepší ceny v Praze. Kapacita klubu je až 8000 lidí a to je nové Hany Bany!

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO