Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 86 %   hodnoceno 81x 100 0
+ 10
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Hangar bar Praha

Rezervace pouze na večeři a la carte s 10% slevou.

Horní patro podniku Hangar Pilot's Lounge je inspirováno rozmachem civilního letectví společností PAN AM ve 40-60.letech minulého století. Doménou interiéru tvoří trup letadla Clipper, které přistávalo na vodě tak, aby bylo schopné dotankovat a překonat delší vzdálenosti jako například Atlantik. Dolní patro Hangaru tvoří Pilot’s Lounge, které je skvělým místem pro posezení u originálních koktejlů. Pokud chcete Hangar navštívit od čtvrtka do soboty, je nutné u rezervace uvést, zda jdete na večeři nebo jen posedět s přáteli u dobrého pití. Horní patro je určeno všem, kteří chtějí navštívit restauraci a pochutnat si na místních specialitách, spodní patro pak patří těm, kteří se přišli napít. Rezervace do restaurace v horním patře jsou v těchto dnech možné do 21. hodin. 

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Velmi stylove prostredi s tematem komercniho letectvi. Pohodova atmosfera/ Personal je velmi ochotny, Nabizeji vyborne burgery. Napojovy listek obsahuje bohatou nabidku michanych napoju, ktere jsou hodne dobre.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Stylový podnik v centru Prahy, intimnější prostředí. Ceny odpovídají poloze podniku. Personál byl milý, slečna se o nás dobře starala. Dávaly jsme si zde burger a byl moc dobrý.
Celkově
personál 4
prostředí 5
jídlo 4
V restauraci Hangar baru jsme si dali telecí burgery a byli výborné, speciálně ten nahatý s gorgonzolou, avokádovým tartarem a koriandrovou aioli omáčkou. Děkujeme!
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO