Nastavení cookies

Cookies jsou malé textové soubory, které jsou při vaší návštěvě webových stránek Restu těmito stránkami anebo stránkami našich partnerů zasílány a ukládány do vašeho prohlížeče.

V pondělí 20.9. dojde ke změně Obchodních podmínek Restu. Hlavními změnami v podmínkách je zrušení Restu kreditů a Restu voucherů. Více informací zde.
13 fotografií

Online rezervace

Restaurace přijímá rezervace přes portál Restu.

Rezervovat stůl
Na mapě

Informace Restaurant Hanavský pavilon

Hanavský pavilon je luxusní restaurace v pseudobarokním stylu nacházející se v letenském parku s jedinečným výhledem na Prahu. V nabídce je zde široký výběr mezinárodní i tradiční české kuchyně.


Hanavský pavilon je postaven v pseudobarokním stylu. Zvenčí Vás jistě zaujme množství ukázek výjimečné řemeslné zručnosti na jaře a v létě podržené krásou květů mnoha okrasných rostlin.

Zobrazit více

Nejnovější hodnocení

Celkové:
  • Jídlo:
    4
  • Personál:
    1
  • Prostředí:
    5

Restaurace má krásný výhled, telecí rizky byly super. Ovšem naprosto zklamala obsluha. Paní servírka si při jednom stole nedokázala dobře zapsat objednávku, kterou jsme s ní 2x kontrolovali. Takže byl manžel bez obědu. Její omluva byla nucena a pořád se ujistovsla, že ale s mými rizkami bylo vlastně vše v pořádku. To že jsem obedvala sama a že už jsme neměli čas čekat na jídlo pro manžela nebrala vůbec v potaz. Prosím Vás nedělejte tuhle práci, když vás nebaví. Jsem z oboru a tohle mě hrozně vytáčí, když mě obsluhuje někdo kdo to nerad dělá. Už bych tam nikdy nešla.

Uživatel Restu
Nedoporučuje restauraci
Byla recenze užitečná?
Ano
(0)

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Tento formulář je chráněn pomocí reCAPTCHA a jeho odesláním souhlasíte se smluvními podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů společnosti Google.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Otevírací doba

Právě otevřeno