Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 92 % hodnoceno 114x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Hanabi Sushi House

Hanabi Sushi House se nachází na Petrském náměstí přímo v centru Prahy, kde pro své zákazníky připravuje tradiční japonskou kuchyni již od roku 2011. V tradičním a stylovém interiéru na vás dýchne ta pravá atmosféra Japonska. Můžete využít nabídky vyvážených sushi setů nebo vyzkoušet pravé japonské speciality z menu Ala Carte. Samozřejmostí je také nabídka saké a japonského piva.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Chodíme na večeře pravidelně a ještě nás zde s rolkami sushi nezklamali. I nyní výborný předkrm, sushi, čaj i vstřícná obsluha. Pro nás nejlepší sushi v Praze.
Celkově   
personál 3
prostředí 5
jídlo 3
Celkově
personál 3
prostředí 5
jídlo 5
Naše několikátá návštěva tentokrát s přáteli, se kterými jsme chtěli sdílet zážitek nejlepšíhi sushi v Praze. Sushi nás nezklamalo, jako vždy bylo prvotřídní. Personál byl ochotný, ale více nadšení by možná bylo fajn :-).
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO