Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 89 %   hodnoceno 31x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Hadog České Budějovice

Nabízí zde burgery a hotdogy připravované na grilu z nemražených surovin a bez polotovarů. Součástí podniku je i letní zahrádka, protože zde vědí, jak je příjemné si po dobrém jídle odpočinout. Proto Vám nabízí možnost lehnout si do houpací sítě a vychutnat si chuť Vanilkové coly, třešňového 7UPu, nebo domácí limonády.

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Chodíme navštěvovat hadog už déle a pokaždé jsme velmi spolojeni! Nejlepší burgery naše oblíbená lahůdka je samozřejmě San Francisco a cibulové kroužky.
Restaurace Hadog České Budějovice
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Velký výběr burgerů, možná největší ve městě. Burger byl velký a chutný. Hranolky taky z těch lepších, i když jejich porce mi nepřišla zas až tak převratná. Nicméně v Českých Budějovicích na burger momentálně asi nejlepší volba.
Celkově  
personál 4
prostředí 3
jídlo 5
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO