Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Hadog České Budějovice

Nabízí zde burgery a hotdogy připravované na grilu z nemražených surovin a bez polotovarů. Součástí podniku je i letní zahrádka, protože zde vědí, jak je příjemné si po dobrém jídle odpočinout. Proto Vám nabízí možnost lehnout si do houpací sítě a vychutnat si chuť Vanilkové coly, třešňového 7UPu, nebo domácí limonády.

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Nejlepsi burgrarna široko daleko!!!!! Doporucuju!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!'mnmmmmmmmm!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Nevěděl jsem, že může hotdog vypadat i takhle - místo párku v rozříznitém rohlíku dostanete rozpečenou bagetu, mleté hovězí, spoustu salátu, slaniny, cibule a sýru. Jídlo moc dobré, obsluha milá a ochotná.
Restaurace Hadog České Budějovice
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Podnik jsme navštívili již poněkolikáté a zatím byly všechny burgery vynikající. Musím potvrdit, že se nám také jednou stalo, že došly nějaké suroviny, ale pořád lepší, když něco dojde, než aby člověk nedostal čerstvé jídlo.
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO