Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 85 %   hodnoceno 13x 100 0
+ 1
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Haci

Restaurace Haci (původně Kudy Kam) 

Říká se, že láska prochází žaludkem. Proto věříme, že si naši restauraci zamilujete. 

U nás se můžete těšit na široký výběr arménských a českých specialit a nápojů. V příjemném prostředí naší restaurace bude i pracovní oběd vždy příjemnou záležitostí a večeře s rodinou či přáteli radostným zážitkem. Uvítá Vás klidná, příjemná atmosféra a vstřícný personál.

Na kvalitu jídla jsou u nás kladeny vysoké nároky a ke každé objednávce přistupujeme s maximální pozorností a péčí. To jsou hlavní ingredience, díky kterým se k nám budete rádi znovu a znovu vracet.

Přijďte ochutnat to nejlepší z naší arménské a české kuchyně.

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Moc příjemná restaurace s velice milým personálem a hlavně vynikajícím jídlem. Na oběd jsem měl bramborový krém a kuřecí supreme. Obyčejná polévka, neobyčejně dobrá - hřiby, kopr... Podzim jak má být . Kuře štavnaté, dobře připravené a vyníkající opékané brambory
Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 3
V restauraci Kudy kam jsme byli na chřestovém meníčku. Byla sobota čas obědu, byli jsme tak snad jediní hosté. Cesta sem sice trvala asi hodinku z Holešovic, ale stálo to za to. Bylo krásné počasí, tak jsme seděli venku s výhledem na pole (a stožáry s elektřinou, pravda), ale krom projíždějích aut by člověk neřekl, že je pořád v Praze, to bylo moc příjemné. Co se týče personálu, ten asi v sobotu nebyl úplně ten, co tam bývá normálně. Číšník se nám ale omluvil, také že hlavní chod bude chvilku trvat. Na můj vkus se číšník chodil ptát, jestli je vše v pořádku až moc často, ale holt jsme byli jediní zákazníci a kdyby nám opravdu chybělo, ocenili bychom to. Jídlo nám chutnalo, měli jsme chřestovou polévku, luxusní tataráček z lososa a poté hovězí steak se salátkem a brambory. Chutnalo nám, nejlepší byl ale určitě ten tatarák. Maso bylo dost tučné a špatně se krájelo. Příště bych ocenila steakové nože. Ale byli jsme spokojeni, to zase ne. Domácí citronáda a pivo bylo dobré, pili jsme už i lepší. Celkově jsme s návštěvou spokojeni.
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO