Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 86 %   hodnoceno 16x 100 0
+ 1
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Haci

Restaurace Haci (původně Kudy Kam) 

Říká se, že láska prochází žaludkem. Proto věříme, že si naši restauraci zamilujete. 

U nás se můžete těšit na široký výběr arménských a českých specialit a nápojů. V příjemném prostředí naší restaurace bude i pracovní oběd vždy příjemnou záležitostí a večeře s rodinou či přáteli radostným zážitkem. Uvítá Vás klidná, příjemná atmosféra a vstřícný personál.

Na kvalitu jídla jsou u nás kladeny vysoké nároky a ke každé objednávce přistupujeme s maximální pozorností a péčí. To jsou hlavní ingredience, díky kterým se k nám budete rádi znovu a znovu vracet.

Přijďte ochutnat to nejlepší z naší arménské a české kuchyně.

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Restaurace Haci Restaurace Haci Restaurace Haci
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Naše první zkušenost s Arménskou kuchyní. Jídlo bylo velice dobré, obsluha ( jedná paní, která zároveň vařila) byla velice příjemná a ochotná, prostředí pěkné. Chyběl dětský koutek, který v původní restauraci byl a na Restu je stále uveden. Celkově příjemné posezení s chutnou kuchyní.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Velice milá obsluha, chutná arménská jídla a příjemné prostředí nyní arménské restaurace. Téměř celou dobu jsme tam byli sami, takže se obsluhující paní věnovala pouze nám.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO