Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 83 %   hodnoceno 15x 100 0
+ 1
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Haci

Restaurace Haci (původně Kudy Kam) 

Říká se, že láska prochází žaludkem. Proto věříme, že si naši restauraci zamilujete. 

U nás se můžete těšit na široký výběr arménských a českých specialit a nápojů. V příjemném prostředí naší restaurace bude i pracovní oběd vždy příjemnou záležitostí a večeře s rodinou či přáteli radostným zážitkem. Uvítá Vás klidná, příjemná atmosféra a vstřícný personál.

Na kvalitu jídla jsou u nás kladeny vysoké nároky a ke každé objednávce přistupujeme s maximální pozorností a péčí. To jsou hlavní ingredience, díky kterým se k nám budete rádi znovu a znovu vracet.

Přijďte ochutnat to nejlepší z naší arménské a české kuchyně.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Naše první zkušenost s Arménskou kuchyní. Jídlo bylo velice dobré, obsluha ( jedná paní, která zároveň vařila) byla velice příjemná a ochotná, prostředí pěkné. Chyběl dětský koutek, který v původní restauraci byl a na Restu je stále uveden. Celkově příjemné posezení s chutnou kuchyní.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Velice milá obsluha, chutná arménská jídla a příjemné prostředí nyní arménské restaurace. Téměř celou dobu jsme tam byli sami, takže se obsluhující paní věnovala pouze nám.
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Moc příjemná restaurace s velice milým personálem a hlavně vynikajícím jídlem. Na oběd jsem měl bramborový krém a kuřecí supreme. Obyčejná polévka, neobyčejně dobrá - hřiby, kopr... Podzim jak má být . Kuře štavnaté, dobře připravené a vyníkající opékané brambory
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO