Nastavení cookies

Cookies jsou malé textové soubory, které jsou při vaší návštěvě webových stránek Restu těmito stránkami anebo stránkami našich partnerů zasílány a ukládány do vašeho prohlížeče.

Zavřít

Dne 18. prosince byla vládou České republiky přijata krizová opatření, která, mimo jiné, zakazují přítomnost veřejnosti v provozovnách stravovacích služeb. Nařízení platí do odvolání a v tomto období nebude možné prostřednictvím portálu Restu vytvářet rezervace. Děkujeme za pochopení.

5 fotek

Restaurace nabízí rozvoz jídla nebo možnost jídla s sebou

Podnik nepřijímá rezervace z Restu

Zkuste jim zavolat nebo se podívejte na podobné podniky, které přijímají Restu rezervace.

Na mapě

Podobné podniky

Zobrazit další

Informace Ha Noi Restaurant

V Ha Noi Restaurant se snaží svým zákazníkům co nejvíce přibližovat pravé kouzlo kuchyní z Dálného východu. Pokrmy pocházející především z Vietnamu, Thajska a Japonska tak připravují dva kuchaři, kteří mají dohromady přes tři desetiletí zkušeností s přípravou výtečných jídel přímo z těchto zemí. Především u Vietnamských jídel vaří dle tradiční receptury. K dosažení co největší autenticity proto speciální ingredience nakupují vlastnoručně kuchaři z různých tržišť a od dodavatelů, kteří čerstvé suroviny přináší přímo z oblastí východní a jihovýchodní Asie.

Zobrazit více

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Tento formulář je chráněn pomocí reCAPTCHA a jeho odesláním souhlasíte se smluvními podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů společnosti Google.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Otevírací doba

Nyní otevřeno