Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 84 %   hodnoceno 241x 100 0
+ 10
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Guston

Přehled hodnocení
84% celkově
84% personál
85% prostředí
83% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 96x
4 109x
3 30x
2 4x
1 2x

Hodnocení restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Perfektní jídlo obecně, ale vypichnu kachni burger, ten je famózní a v dnešní preburgrovany dobe ho stavim hodne vysoko. Prostredi je taky parada... to vsechno za normální ceny!
Celkově   
personál 3
prostředí 5
jídlo 3
Jidlo nebylo zadnej zazrak,buffalo wings nedochuceny, blue cheese burger se totalne rozpadl,syr nevyrazny celkove chut nic moc. Za me uz nikdy vic,za stejny penize jsou v okoli lepsi burgery
Celkově  
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
We visited this restaurant yesterday for the first time and i have to tell that i was very surprised. The place is very nice and cozy, the staff really helpful and nice and the food (we had burgers) were amazing and very original. Also the prices were affordable. I will come to this place again for sure!
Celkově
personál 4
prostředí 5
jídlo 4
Celkově   
personál 2
prostředí 4
jídlo 3
Restaurace má krásný interiér, ale tím to bohužel tak asi končí. Na 8-10 plně obsazených stolů (u jednoho 7 lidí a u většiny dalších 2-4) obsluhoval pouze jeden jediný číšník. Nemusím popisovat, jaký to mělo vliv na čekací dobu na vše - na objednání, na pití, na jídlo, na placení... V životě jsem neviděl v plné restauraci jednoho člověka na place. Lososa jsem měl mít na červeném curry, ale curry nikde. Nevracel jsem, nechtěl jsem čekat další půl hodinu. Když jsme to na konci při placení řekli, číšník se divil, asi 3x se dotázal, zdali jsem tam to curry fakt neměl a na konci řekl, že je to zvláštní. A jen tak jako by the way se omluvil. Jednou a naposled.
Celkově   
personál 3
prostředí 4
jídlo 3
Bohužel naše první a poslední návštěva. Jídlo bylo průměrné a počkali jsme si na něj opravdu dobrých pár desítek minut... Obsluha nestíhala (1 číšník na plnou hospodu?), prostředí je velmi stylové, ale v restauraci je dost zima. Celkově nám připadalo jako by se majitelé snažili snížit náklady, jak na topení tak na dostatečný personál.
Celkově
personál 2
prostředí 4
jídlo 4
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
S partou kamosu jsme se rozhodli zajit do teto restaurace. Muzu potvrdit, ze nam vsem bez vyjimek chutnalo. Libi se mi celkem i interiery podniku, je to tu stylove zarizene.

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO