Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 85 %   hodnoceno 223x 100 0
+ 10
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Guston

Přehled hodnocení
85% celkově
84% personál
85% prostředí
83% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 91x
4 99x
3 27x
2 4x
1 2x

Hodnocení restaurace

Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Celkově  
personál 5
prostředí 5
jídlo 3
Obsluha super, prostredi taky. Ovsem jidlo, i presto, ze bylo dobre, nebylo nic, za cim bych se vracel.
Celkově   
personál 2
prostředí 3
jídlo 4
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Celkově   
personál 3
prostředí 4
jídlo 2
Poledni menu - čekací doba cca 30min Jidlo jen vlažné - 2x burger a 1x steak Porce celkem malé. Už jsem zase pár měsíců nepřijdu. Tot byla 5 šance a zatim 2:3 co se spokojenosti tyce. 3 spatny a 2x to celkem ušlo.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Na celkem nečekanem miste, nečekaně skvela restaurace! Burger výtečný a rozpeceny camembert s domácí marmeládou byl proste fantasticky.. prostředí i obsluha velice mile.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Velmi prijemna restaurace s velmi prijemny retro prostredim. Radi jsme s pritelkyni zavzpominali, jake bylo posezeni ve skolnich lavicich :)) . Jidlo excelentni, zejmena burgery. Velka porce a vyborné domaci hranolky dodají maximalni pozitek. Doporucuji
Celkově  
personál 4
prostředí 5
jídlo 4
Jako největší plus restaurace vidím její atraktivní interiér. Prostředí je moc příjemné, cítili jsme se tam dobře. Guston jsme navštívili již dvakrát a v jenom případě byla obsluha vynikající, podruhé jsme dlouho čekali na jídelní lístek, ale pak už to šlo jak po másle. Z jídla mohu hodnotit slepičí vývar, kuřecí stehna v jogurtové marinádě, salát s kozím sýrem a vepřová žebra a všechno bylo výborné. Jediné co mě trochu zklamalo byl burger z polední nabídky, ten ničím nevynikal, ale cena byla na druhou stranu odpovídající. Káva a domácí limonády super. Dvě poznámky - 1) Velmi si cením toho, že si dělají vlastní kečup, ale bohužel mi moc nechutnal. 2) K vepřovým žebrům (nebo jakýmkoli dalším jídlům, která se jí rukama) bych uvítala misku s vodou a citrónem.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Před Vánoci jsme se rozhodli s kamarádkou, že navštívíme tuto restauraci. Obě jsme si dali jejich burgery, takže musím opět velmi pochválit. Příště ochutnáme z lístku i něco jiného.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Posezení bylo docela příjemné, ale cela restaurace je velice hlučna. Pro romantiku nedoporučuji, pro posezení s přáteli je dost komfortní. Jídlo je fajn, pití v pořádku.

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO