Nastavení cookies

Cookies jsou malé textové soubory, které jsou při vaší návštěvě webových stránek Restu těmito stránkami anebo stránkami našich partnerů zasílány a ukládány do vašeho prohlížeče.

Zavřít

Restaurace v ČR jsou až do odvolání pro veřejnost zavřené. My ale neházíme flintu do žita a pomáháme těm, kteří to nevzdali. Najdete u nás nejobsáhlejší katalog restaurací, kde pro vás stále vaří. Seznam průběžně aktualizujeme a budeme rádi, pokud nám pošlete své tipy na info@restu.cz.

9 fotek
Podnik dočasně nepřijímá rezervace z Restu

Dne 12. března byla vládou České republiky přijata krizová opatření, která, mimo jiné, zakazují přítomnost veřejnosti v provozovnách stravovacích služeb. Nařízení platí do 1. dubna a v tomto období nebude možné prostřednictvím portálu Restu vytvářet rezervace. Děkujeme za pochopení.

Hodnocení GUSTO Plzenka Local Food Restaurant

  • Celkem:
  • Jídlo: 5
  • Personál: 3
  • Prostředí: 5

Predkrmy a jidlo byly vynikajici. Ovsem takove ty veci, ktere nam prijdou normalni, uz chybely: - servirka se ani nezeptala, zda bylo jidlo v poradku - cisnik mi pri placeni predlozil ucet pekne v knizecce, ovsem zahlasil útratu na celou restauraci (podotykam, ze jsme byli ve dvou s pritelkyni a ja ji pozval na veceri) - servirka by se mohla na hosta take usmat (v temer prazdne restauraci v 19 hod. urcite uhonena nebyla) - pritelkyne si chtela dat nejake polosuche vino. Servirka ze vinum moc nerozumi (sice by mela umet nabidnout a znat nabidku. Ale ok.). Prisel kolega, kteremu ovsem servirka rekla, ze chceme suche vino a tak prinesl na predstaveni tei lahve sucheho...

  • Stránka:
  • 1

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Tento formulář je chráněn pomocí reCAPTCHA a jeho odesláním souhlasíte se smluvními podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů společnosti Google.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Otevírací doba

Nyní otevřeno